1147
1254

مظلوم 

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...                           عکس پروفایلم خودم نیستم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

چون چشات افتاده س بنظرم با سایه مشکی فرم بدی بهشون ب سمت بالا

خط چشم بدتر افتاده میکنه چشمتو

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرو زدم ک ان شاء الله اون تاریخ بیبی چکم مثبت باشه💚💚💚 ممنون میشم با دلای پاکتون دعا کنید برا همه منتظرای نی نی❤️👶🏻❤️ خداجونم ب بزرگیت قسم ب همه مامانا بچه ی سالم بده🙏🏻

غمگین

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1281

سرپایینی و گوده و انگار  افتادگی پلک داری به نظرم

خط چشم نازک با دمباله رو به بالا باید بکشی

گوشه های چشمتم نقره ای یا سفید کن با مداد

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1257

اول از همه آرایشگرتو عوض کن ابروهاتو درست بردارن مدل هشتی کن

خط چشمم بالا بکش مژه هاتم فر کن

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
خخخ نه اخه چشاما حالتای خاصی دارن 

خب عزیزم چشای حالت معصومانه ای داری 

منظورت از حالت چیه؟ 

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...                           عکس پروفایلم خودم نیستم 

نباید آرایشی کنی که چشمتو درشت کنه مثلا مداد مشکی رو داخل چشمت میتونی بکشی خط چشم هم واس پلک بالایی یا نکش یا خیلی نازک. تخصصیش رئ باید بری پیش آرایشگر یه بار یه ؟آرایش قشنگ بکنه بعد خودت همیشه همون مدل آرایشش کن

1220