2737
2734
عنوان

تاپیکـ جاری پردردسرمن رومیخوندم....

443 بازدید | 32 پست

انصافا نظرات بعضی ها خیلی خونه خراب کنه.

ن تنها تواین تاپیک توخیلی تاپیکای دیگ ام دیدم.اصلا ی راه منطقی جلو کسی نمیذارن وفقط دنبال دعوان😕

البته ی عده ها نخورین منو😁

واقعا تو گلوم مونده بود....

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

جاری خار شده رفته تو چشم همه

خیلیت زندگی شون بخاطر جاری از هم میپاشه

من نمیفهمم عروسا ایقدر بدشون میان چرا با یکی ازدواج نمیکنن کس و کار نداشته باشه و خلاص؟ فک میکنن فرجی میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرت تو لاک خودت باشه 😁

آدم نباید به این نطرات اهمیت بده عزیزم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728

مطمئن باش خودشون برعکس حرفشونو عمل می کنن من همه رو خوب می شناسم واسه همین جدیشون نمیگیرم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
سرت تو لاک خودت باشه 😁 آدم نباید به این نطرات اهمیت بده عزیزم

ن اخه شاید یکی ساده باشه بره سره این نظرات زندگیشوخراب کنه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2740

یعنی دقیقا تو دو تاپیک عین این پست شما رو گذاشتم 

خونه خراب کن برا یه لحظه شونه ...

چشا رو میبندن تایپ میکنن از بدو بیراه ب همسر تا تحریک ب جنگ هسته ای .....

استارتر حامله بود حساس بود عوض آرامش دادن دعوت ب جنگ میکنن 

من از خیلی قبل نی نی سایت  رو میخوندم زندگی یکی  رو ب بن بست رسوندن با همین راهکارها 

ن اخه شاید یکی ساده باشه بره سره این نظرات زندگیشوخراب کنه

در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردمو نمیشه بست. به نظرم نمیشه به همه یاد داد که چی بگن چی نگن بلکه خود شخص باید عاقل باشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
تقصير جاري نيست شوهر اون خانم خيلي ادعاي پدريدميكنه،اين دورهه زمونه پدارا هم اينقدر برا بچه ها دلسوز ...

ببین درکل زندگی خوبی داره ولی

میتونه ب شوهرش بگه خب عروسبشونو گرفتی حق پدری ادا شد دیگ بیخیالشون شو بذا زندگبشو بکنه پای خودش واسته.میتونه بازبون بگه ولی متاسفانه همش دعوا راه میندازه.

شوهرش هر جوریم ک باشه دست ازخانوادش نمیکشه .اخه اگ براش کم میذاشت ادم میگفت شوهرش کلا مقصره

شوهرشم مقصره ولی این مشکلی نیس ک بخای سرش هرروز جنگ کنی.ببین مادرشوهرمن ماهی ٦ ٧ تومن پول دستش میاد باز ازشوهر وبرادرشوهرام میگیره.اینک بنده خدا مادرش چیزی نداره.خودتوبذار جاش داشته باشی و یخچال مادرت خالی باشه سرتو راحت میزاری روبالش؟؟‌حتی قانونی هم زن نمیتونه در امورمالی مرد دخالت کنه.درصورتی میتونه ک نفقه نده غیراز  نمیتونه

شوهرش زیاده روی کرده درمورد جاریش درست.ولی نظراتو بروبخون

وای بکشش

وای خفش کن

من بودم شوهرم از ترسم پشماش میریخت....

واسه ی ادم ساده همین چندجمله کوچولو خیلی تحریک امیزه

یعنی دقیقا تو دو تاپیک عین این پست شما رو گذاشتم  خونه خراب کن برا یه لحظه شونه ... چشا رو ...

دقیقا

امیدوارم فاطمه ب این حرفا توجه نکنه