2733
2739
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 116 پست
راستی برا بینی کدوم دکتر رفتی 

امروز داشتم‌میگفتم‌که یه مدت دیگه بیام اهواز برای نوبت .

پیش دکتر قاضی زاده.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به مبااارکهههههه😍😅

توشُُُُکُُُُُووور😃😃✋

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
مندیگه تاپیکای ناراحت کننده وخیانت خانواده شوهری نمیخونم. روحیم داغون شد بعد من مجردم خاستگار میاد ...

اخخخخ گفتی

بنده خدا شوهرم بیدار شد نماز بخونه هر چی لبخند میزنه بهم محبت میکنه قربون صدقه میره بغلم میکنه مث سنگ وایسادم انگار نه انگار 

دوس دارم جییییغ بکشم 

ماشینو ببین جون بابااا

🚘خسته شده بودم انقد که رکاب زدم😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
امروز داشتم‌میگفتم‌که یه مدت دیگه بیام اهواز برای نوبت . پیش دکتر قاضی زاده.

تعریفشو شنیدی 

آشناهات پیش کی عمل کردن 

والا یکساله دارم تحقیقات میکنم 

هنوزم بین خوشرفتار و سرافراز و قاضی موندم

یه لحظه فک کردم میگی خامنه ای رو زیارت کردی

امان از بی خوابی😂

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
اخخخخ گفتی بنده خدا شوهرم بیدار شد نماز بخونه هر چی لبخند میزنه بهم محبت میکنه قربون صدقه میره بغلم ...

ن خدایی اصلا خوب نیست .

شک ایجاد میکنه توزندگی براخودت سخت میشه ادامه دادن.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
اون اینجوری میگفت کلا خیلی به باردارا توهین کرد منم باردار بهم‌ برخورد...      

میگفتی هر کسی ک لیاقت مادر شدن نداره توام یکیش

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اخخخخ گفتی بنده خدا شوهرم بیدار شد نماز بخونه هر چی لبخند میزنه بهم محبت میکنه قربون صدقه میره بغلم ...

وا انقدر دیگ تو بحرش نرو دنیا پر از زشتی و زیباییه نمیتونی واسه همشون غصه بخوری گلم

2706