2733
2739
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 116 پست
چرخش برات بچرخه😁

😃😃تووووووشُُُُُووووکُُُُُوووور عزیزم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریفشو شنیدی  آشناهات پیش کی عمل کردن  والا یکساله دارم تحقیقات میکنم  هنوزم بین ...

یکی از دختر فامیلامون بینیی داشت اندازه کل هیکلم استخونی .

عالی بود برا عمل رفت پیش برجونکی آبادان زد پوگوندش خیلی زشت شد .

بینیش میتونست عالللللی باشه.

باز یه دختر فایمل دگمون باز بینی استخونی بزرگ داشت بازم دقیق شد مثل بینی این یکی بازم برجونکی.

خواهرم گجساران انجام داد پیش پریاوی خوب بود ولی مثلا خواهرمو قبل عمل ندید ن عکسی ن ازمایشی جا بخیه هاشم مونده.

پسر فامیلامون رفت تهران ۲ سال پیش ۱۰ تومن عمل کرد شده مثل خوک زشسششششششت.

یه دختر فامیل داریم بینی فوق گوشتی پهن پهنننن اندازه یه کدو حلوایی رفت قاضی زاده یجور عمل کرد براش در حد لالیگا.

دوستمم خانی زاده عمل کرد دوسش ندارم کلا مدل عملاش به دلم نمیشینه اونی نیست که من میخوام.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
منم از ۵ پا شدم.دارم آماده میشم با دوستم برم پیاده روی

ایول چه خوب

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731
پس حتما نیست  دوست من وقتی میخواسته لنز بزاره  زنگ خونشونو میزنن میره آیفون رو بزنه  ...

من‌توچشمم گذاشته بود داشتم‌ آلبالو جمع‌میکردم یهو ی‌چیزی‌رف توچشمم منم‌مالوندم‌چشممو خیلی و بعدشم دیدم‌دیدم‌تاره و لنزم‌نیست 

باچای شستم و باچراغ قوه هری ساعت دیدن چشممو عمومو بابامو زن عموم و دخترعموم ولی چیزی ندیدن

بزرگترین مُشکل دنیا اینه کِه؛آدَمای بِدهکار همیشِه طلبکارن👌
راستی خوشگلا امروز کنکور ارشداس براشون دعا کنید 😍💙

آخی.

خدا کمکشون کنه‌

2740
یکی از دختر فامیلامون بینیی داشت اندازه کل هیکلم استخونی . عالی بود برا عمل رفت پیش برجونکی آبادان ...

قاضی خیلی استخونی رو شیک عمل میکنه 

همکلاسیم چند سال پیش انجام داد پیشش

عروسک شد بخدا 

اما چون یه فوتی زیر دستش داشته، چیز ندارم برم 😐

پیج خوشرفتار رو هم دیدم عکساش خیلی واقعی و منطقیه 

رو ظرافت خیلی اهمیت میده 

خانی زاده هم مث حرفی که میزنی اصلاااا چنگی به دل نمی زنه

همشون هم یک شکلن

حتی عکس قبل عملو هم تو پیجش نمیزاره 

راستی خوشرفتار بین 6/5 تا 8 میگیره 

قاضی خیلی استخونی رو شیک عمل میکنه  همکلاسیم چند سال پیش انجام داد پیشش عروسک شد بخدا  ...

‌خدایی دیدی همه چه تعربع خانی زاده ومیکنن وتشکر وقوربون صدقه وچقد راضین همه😕

واقعا قشنگ نیست خو از چی راضین؟؟؟؟

من کارای خوش رفتارو ندیوم.

Dr.khoshraftar  من این مدلو از پیجش برداشتم  اگر نظرم باز برنگشت سره انتخاب دکتر  ...

خیلی زیاد طبیعیه.

من طبیعی نمیخوام.

الان رفتم عکساشو دیدم خیلی خیلی طبیعیه.

خیلی زیاد طبیعیه. من طبیعی نمیخوام. الان رفتم عکساشو دیدم خیلی خیلی طبیعیه.

نیمه فانتزی پرفکته

اصلا به دکتر بگی طبیعی برات دستش نمیزنه که 

راستی خواهرت و دوستت تا چند وقت چسب زدن 24 ساعته؟ 

من میخام تیر عمل کنم 

دیگه برا مهر که یونی باز شه چسب نزنم