2737
2739
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا صاحب تاپیکه  خودمو جاش میذارم روانی میشم😭

مندیگه تاپیکای ناراحت کننده وخیانت خانواده شوهری نمیخونم.

روحیم داغون شد بعد من مجردم خاستگار میاد اصلا همش بدبینم به طرف.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
دادم ماشاژ انقد شستم باجراغ قوه دیدن میگن‌نیست 

پس حتما نیست 

دوست من وقتی میخواسته لنز بزاره 

زنگ خونشونو میزنن میره آیفون رو بزنه 

برمیگرده می بینه لنز تو دستش نیست 

ساعتها تو چشمش جست و جو میکنه و اخرش دم ورودی سالن پیداش میکنه 

با خیال راحت بخاب 

اگر چیزی بود تابلو بود 

2731
داشتم خواب میدیدم تو فرودگاهم دارم با شوهرم برای همیشه میرم خارج تو قسمت تحویل بار تو صف بودم😭

جاداره بهت بگم بیدارشو لعنتی😅😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2740
داشتم خواب میدیدم تو فرودگاهم دارم با شوهرم برای همیشه میرم خارج تو قسمت تحویل بار تو صف بودم😭

وااای حیف...‌

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اینا رو بیخیال . اصلا کسی عکس پروفمو دید☹☹☹☹دوچرخمو فروختم ماشین خریدم😃😃✋

به به مبااارکهههههه😍😅

پس حتما نیست  دوست من وقتی میخواسته لنز بزاره  زنگ خونشونو میزنن میره آیفون رو بزنه  ...

اگه تو پلکت گیر کنه قشنگ حس اضافه بودن یه چیزی رو حس میکنی کمی محلول لنز بریز تو چشات یا اشک مصنوعی بعد آروم ماساژ بده اگه باشه در میاد

2706