1147
1273

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

عزیزم واسه لک صورت و پوستی که کدر شده چی خوبه؟

هر شب آب یک هویج و سیب زمینی رنده شده همراه باکمی آب لیمو تازه رو با پنبه ب صورت ضربه ای روی پوستت بزن و بخواب اگه یک ماه این کارو انجام بدی واقعا تغییر چشم گیری میبینی 

1258
😍😍😍😍

اسی تاپیکتو نترکون من الان جام تاریک بعد عکس پوستمو برات میذارم ببین راهی براش داری،

مامان میشه به خدای مهربونمون بگی منم میخوام مامان بشم یه نی نی سالم بده میدونم خدای من خیلی بزرگ و مهربونه خودشم  ازحال دلم خبر داره ولی تو درد دلمو بهش بگو،خداجونم صدامو میشنوی میشه منم مامان بشم😔😔😔😔خدا جونم خیلی دلم واسه مامانم تنگ شده  مخوام یه بار فقط یه بار  دیگه بغلم کنه  بوشو حس کنم اخه خیلی تنهام خیلیییییییییییی 
1281
یعنی چی نترکون؟؟؟🤔🤔

یعنی بذار تاپیکت بمونه قفل یا تعطیلش نکن

مامان میشه به خدای مهربونمون بگی منم میخوام مامان بشم یه نی نی سالم بده میدونم خدای من خیلی بزرگ و مهربونه خودشم  ازحال دلم خبر داره ولی تو درد دلمو بهش بگو،خداجونم صدامو میشنوی میشه منم مامان بشم😔😔😔😔خدا جونم خیلی دلم واسه مامانم تنگ شده  مخوام یه بار فقط یه بار  دیگه بغلم کنه  بوشو حس کنم اخه خیلی تنهام خیلیییییییییییی 
سلام مرسی برای جلوگیری از چین وچروک پوست و دور چشم هاچی پیشنهادمیکنین؟

هرشب چند قطره روغن نارگیل رو روی پوست ماساژ داده و بگذارید تا صبح بمونه برای جلوگیری از پیری و چین و چروک

ماسک قهوه 

دو قاشق قهوه و یک قاشق شکر را با آب مخلوط کرده روی پوست ماساژ دهید بعد چند دقیقه بشورید

1264
هرشب چند قطره روغن نارگیل رو روی پوست ماساژ داده و بگذارید تا صبح بمونه برای جلوگیری از پیری و چین و ...

ممنون🌷

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده
سلام مرسی برای جلوگیری از چین وچروک پوست و دور چشم هاچی پیشنهادمیکنین؟

برای دور چشم 

روغن زیتون و عسل و روغن گلسیرین رو مخلوط کرده دور چشم بمالید  آب پرتقال را با پنبه ب دور چشم بزنید 

ماسک برای درمان چروک و جلوگیری از چروک نصف ی سیب پوست کنده را له کنید لایک قاشق عسل ب پوست صورت و گردن بزنید و از گردن ب سمت بالا ماساژ دهید بعد با نوک انگشت ب پوست خود ضربه بزنید بعد صبر کنید ماسک خشک شود۲۰ دقیقه بعد بشورید 

1220