2737
2739
درسته اما دلیلش اینه اینقدر با احساسات مردم بازی میکنن اینقدر دروغگو و دغلبازن میخوان دستشون رو کنن& ...

من از نگار و بیحجاب بودنش تعجب نکردم نگار هیچوقت از حجاب طرفداری نکرد حقیقتا خودمم ترجیح میدادم بچه ام یه کشور دیگه به دنیا بیاد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روبیکا ....

چقدر را مردم ما ساده هستن ....

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2731
اره همشون که اونور میرن کلاه میذارن😁😁

اون اصلا مهم نیست مهم اینه رامبد ایران ایران میکنه اما برای زایمان زنش با پول مردم که از طریق کلاهبرداری نصب روبیکا که البته یک موردشه میره اونطرف بعد اینجا مردم رو تشویق میکنه برای مدافع حرم شدن اینهمه تناقض واقعا حال بهم زنه

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

اینکه  کسی وطنش رو دوست داشته باشه 

ولی شرایط موجود  در وطنش رو خیر    اصلا عجیب نیست ... 

اون آقا هم میگفت   مردم شریف ایران ما شما رو خیلی دوست داریم 

اما یادم نمیاد گفته باشه   مردم شریف ایران من بچمو  تو ایران به دنیا میارم  نگران نباشین .... 

زندگی خصوصی مردم تا زمانی که به ما اسیب نمیزنه   به ما ربطی نداره 

یه افرادی هستن که با حق شما دارن زندگی میکنن اما فکر نمیکنم رامبو جوان دزد باشه یا پولی از شما زده باشه و برای فرزندش خرج کرده باشه 

واقعا گاهی از اهمیت بعضی مسائل واسه مردم تعجب میکنم ... چه اتفاقایی داره میفته   بعد زادگاه فرزند رامبد جوان باید انقدر جنجال به پا کنه .... 

طبیعیه که هر کس دوست داره فرزندش تو شرایط بهتر رشد کنه 

در ضمن مگه  نگار جواهریان  مثل آزاده نامداری  تبلیغ حجاب کرده که عکس بی حجابش انقدر برای بقیه مهم شده ؟...

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
عزیزم من الناز و فقط ب عنوان یک مثال نام بردم .. مث این ک متوجه منظور من نشدین

عزیزم من کلی گفتم .. برای همین ریپلای نکردمت..... من هم کاملا مثال زدم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

ژوله زده به سرش انگار چقدم اومده بود خندوانه

ولی انگار معذرت خواهی کرده گفته تو عصبانیت نظر دادم😑

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2738
من از نگار و بیحجاب بودنش تعجب نکردم نگار هیچوقت از حجاب طرفداری نکرد حقیقتا خودمم ترجیح میدادم ...

‌ولی به شرطی که ادعای وطن پرستی فرد، گوش فلک کر نکنه 😕😑

این همه سلبریتی بچه هاشونو خارج دنیا اوردن، سام درخشانی، بنیامین و ...، کسی حرفی نزد، جنجالی بپا نشد.

مشکل مردم اینکه دروغ شنیدن و گوش مخملی فرض شدن 😑

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
اون اصلا مهم نیست مهم اینه رامبد ایران ایران میکنه اما برای زایمان زنش با پول مردم که از طریق کلاهبر ...

میدونم عزیزم من طرف خودتم👌

خوب پولاشو جمع کرده رفته اونطرف به ریش مردم ایران میخنده

نمیتونم چیزی بگم به خاطر لغو کاربری ولی خب حرف زیاده    

دیگه رامبد کی هست که لغو کاربری بشین حرفتون رو بگین

از نظر من یک انسان بی شخصیت و خیانتکار و دورو 

من از نگار و بیحجاب بودنش تعجب نکردم نگار هیچوقت از حجاب طرفداری نکرد حقیقتا خودمم ترجیح میدادم ...

موضوع اصلا نگار نیست اونکه واقعا هم موضوع خاصی نیست

دیگه رامبد کی هست که لغو کاربری بشین حرفتون رو بگین از نظر من یک انسان بی شخصیت و خیانتکار و دورو& ...

نظری راجب رامبد ندارم چون اصلاا با کارش مخالف نیستم و بشدتم موافقم

چیزای دیگه رو منظورم بود

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
نظری راجب رامبد ندارم چون اصلاا با کارش مخالف نیستم و بشدتم موافقم چیزای دیگه رو منظورم بود

من متوجه منظورت شدم 👍😁

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2706