2726
عزیزم رامبد کجا تو برنامش حرف حجاب میزنه ؟ فقط رامبد میخواد ما شاد باشیم اصلا ب دین و حجاب کاری ندا ...

نازبانو65
نازبانو65
تعداد پست: 1023
ببینین دوستان اصلا موضوع بی‌حجابی و بچه و کانادا و.. نیست

منم الان برم کانادا ، همونجورم... شرایط مالیم هم اکی باشه ترجیح میدم اروپا بدنیا بیارم ولی موضوع ایشون

موضوع دورویی و ریا هست

ایشون بعنوان یه مجری و کسیکه یه شبکه دستش بود و هر شب رو آنتن بود .. با توجه به قوانین این مملکت ، جمهوری اسلامی ، باید از کلی ف ی  ل تر رد میشد ، هم خودش و هم خانوادش ... بنابراین تایید شده بود ... چطور ممکنه وقتی موجه بوده در ایران ، اونجا اینجوری شده ؟

اسمش چی می‌تونه باشه این حرکت ؟؟؟ بغیر از ریا و درویی

برای همین خیلیااااا ناراحت شدن

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها مگه کسی بی حجابه کشورش و دوس نداره؟؟؟؟ وقتی حجاب تو کشور ما اجباریه ب نظرتون میشه بی حجاب باشیم و بگیم ما ریاکار نیستیم؟

دین یه مسئله شخصیه 

هر کسی آزادانه میتونه تصمیم بگیره 

اگر نگار جواهریان و رامبد میومدن و  ترویج دین و حجاب و میکردن و خودشون یه کار نقض میکردن بله میشد ریا ولی رامبد میگه من عاشق ایرانم حالا چه باحجاب چ بی حجاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها مگه کسی بی حجابه کشورش و دوس نداره؟؟؟؟ وقتی حجاب تو کشور ما اجباریه ب نظرتون میشه بی حجاب باش ...

مگه فقط بحثه حجابه؟؟؟پولهای این کشور رو میبره تو گرونترین کشور برازنش خرج میکنه که اونجا زایمان کنه بعد تو برنامه هاش دم از میهن دوستی و...میزنه درصورتی که میخواد بچه اش اقامت کشورهای خارجی رو به دست بیاره خب مگه بیمارستانهای کشوری که پولشو چپاول میکنه چشه که تواین اوضاع میلیاردها تومن فقط خرج زایمان زنش در خارج میکنه؟؟؟خب بره همونجاهم پول دربیاره مشکل اینجاس کشورهای دیگه به آدمهای مفت خور ریاکار بها نمیدن پیشرفتشونم به خاطره اینه...

من الان گفتم کار رامبد خوبه یا درسته؟؟ من میگم همشون تهش مثل همن ..نمیدونم چه اصراری دارین بگین کار ...

من که تاجایی که درتوانمه از گول زدن مردم پول درنمیارم و سعی نمیکنم اونی که نیستم خودمو نشون بدم این کشور پراز فقیر ونیازمنده اگه وراجی هاش تو برنامه اش راست بود میتونست بااین پولها که مردمو گول میزنه هزاران خانواده رو خوشحال کنه نه فقط خرج یه زایمان تو کشور هایی که ایرانو تحریم کردن بکنه...بیخیال افکارمون مثه هم نیست...ولی این پولها خوردن نداره مهم عاقبته آدماس...

2728
نوشین جان یه جا مثل کره شمالی مردم در سالگرد رهبر فقیدشون با همه وجود اشک میریزن فکر میکنی باور ...

به نظر من، با احترام به نظر شما، مجری خوبی هم نیست...

من برخوردها و رفتارش رو اصلا خالصانه و از ته دل نمیدیدم و به دلم نمینشست...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ایناز حال و حوصله رامبد رو ندارم کلا ازش خوشم نمیومد به حد کافی از روز اول تعجب میکردم چطور معروف شد ...

دقیقا اصلا جنتلمن و با شخصیت نیست.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نامدهری چیکار کرده؟من اطلاع ندارم

کشف حجاب کرد خارج از کشور سرچ کن ببین

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ژوله زده به سرش انگار چقدم اومده بود خندوانه ولی انگار معذرت خواهی کرده گفته تو عصبانیت نظر دادم ...

Chi  goft? Man   inesta  nadaram  matnesho  mishe  bezari  lotfan?

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم