2737
2734
عنوان

خانمایی که سقط داشتید توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 56 پست
البته شما هفته هفتمي فكر كنم مشخص باشه كاملا

نه بابا ساکم به زور باسونو واژینال داد اونم تازه احتمال داد ساک باشه

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

برو راه برو الان جوشونده بويمادرن و گل گاو زبون با نبات بخور 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتری که میری هیچ قرصی نداد بهت؟برا سقط

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
دکتری که میری هیچ قرصی نداد بهت؟برا سقط

اونکه هیچی نداد حالاخودم رفتم پیش ماما گفت دارو نمیخاد فقط دردات اگه شدید شد ییا.حالا نمیدونم برم یانه

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
2728
اونکه هیچی نداد حالاخودم رفتم پیش ماما گفت دارو نمیخاد فقط دردات اگه شدید شد ییا.حالا نمیدونم برم یا ...

خوب اگه گفته بیا که برو من دکتر واسم دارو گذاشت کامل بهم توضیح داد شماره همراهشو بهم داد گفت توی اتاق عملم بودم جوابتو میدم چون منم خیلی ترسیده بودم تا حالا تجربه سقط نداشتم شوهرمم بنده خدا وحشت زده بود نرفت سر کار موند پیشم ولی خیلی اذیت نشدم 

اونکه هیچی نداد حالاخودم رفتم پیش ماما گفت دارو نمیخاد فقط دردات اگه شدید شد ییا.حالا نمیدونم برم یا ...

عزیزم نتونستی تحمل کنی برو.یکم راه برو خودتو با کارای خونه مشغول کن بزار اصلا یادت بره 

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
خوب اگه گفته بیا که برو من دکتر واسم دارو گذاشت کامل بهم توضیح داد شماره همراهشو بهم داد گفت توی اتا ...

راه میرم‌ارومتره.حس میکنم معذرت میخام ازم داره خون خارج میشه

2738
عزیزم نتونستی تحمل کنی برو.یکم راه برو خودتو با کارای خونه مشغول کن بزار اصلا یادت بره 

راه میرم قابل تحمله.ولی خیلی سخته 😭😭

خوب اگه گفته بیا که برو من دکتر واسم دارو گذاشت کامل بهم توضیح داد شماره همراهشو بهم داد گفت توی اتا ...

برا یکی از اشناهای مام دکتر بهش ی قرص داده بود تازه بهش گفته بود عین ی خونریزی ساده اس کم درد میکشی

راه برو‌خیلی خودتو خسته نکن دکتر به من گفت کاراتو انجام میده ولی اگه دردت یکم زیاد شدش راه مرو بشین یا دراز بکش توی همون حالت خوابیده واسه من سقط شد تا ۱۰ روزم خونریزی داشتم بعدش قرص مترژین داد که خونریزی قطع بشه سونوگرافی دادم لخته باقی نمونده بود قرص پروژسترون داد و یه تاریخ پریود جدید واسم درست کرد 

میدونم عزیزم میدونی چون فشار روحی واسترس هم داری بدتره همه چی یکم اروم باش .اگه دیدی که خون ریزیت طبیعی نیست حتما ب دکترت زنگ بزن اون بهتر میتونه راهنمایت کنه

میدونم عزیزم میدونی چون فشار روحی واسترس هم داری بدتره همه چی یکم اروم باش .اگه دیدی که خون ریزیت طب ...

ممنون از راهنماییت .

دکترم شماره نداده الانم مطب نیس فقط برایکشنبه برام سونو داد.

امروز پیش یه دکتر دیگه رفتم اون بتا داد رفتم دادم دیدم افت کرده عصری هم بیمارستان به ماما نسون دادم حالا ازوقتی اومدم دردام شروع شده.

راه برو‌خیلی خودتو خسته نکن دکتر به من گفت کاراتو انجام میده ولی اگه دردت یکم زیاد شدش راه مرو بشین ...

اصلا دکتر به من حرفی نزد فقط گفتن شدید شد بیا بیمارستان.

نمیدونم برم یانه