2733
2739
عنوان

خانمایی که سقط داشتید توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 56 پست
اگه طبیعی دفع بشه که بهتره من نشد با قرص تو بیمارستان نتونستم دیگه آخر سر کورتاژ شدم

وای خدا 😭😭😭

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم،توکل به خدا برات صلوات فرستادم

لطف گردی 

ازبس زیاد بود رفتم بیمارستان دکتر معاینه کرد گفت داره کم کم سقط میشه ازبعد معاینه دردم کمترشده یکم .

میگم چقد طول میکشه تا سقط بشه .

دردا همینطور کم وزیاد میشه؟

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
میرقصیدم و‌گریه میکردم حالم افتضاح بود وقتی ام افتاد انگار ۳روز هیچی نخوردم چنان ضعفی کردم 

من رفتم دکتر معاینه کرد گفت داره سقط میشه دردم کمترشده الان .دیگه جون ندارم راه برم عب داره بشینم؟

2728
لطف گردی  ازبس زیاد بود رفتم بیمارستان دکتر معاینه کرد گفت داره کم کم سقط میشه ازبعد معاینه در ...

آره واسه من می گرفت و ول میکرد انشالله خدا کمکت کنه نیاز به عمل هم نباشه دم کرده تخم شوید هم خوبه بخور

آره واسه من می گرفت و ول میکرد انشالله خدا کمکت کنه نیاز به عمل هم نباشه دم کرده تخم شوید هم خوبه بخ ...

ممنون عزیزم.اخه گفت هیچی قاعده اور نخور

بمیرم... منم پریروز افتادم به خونریزی ... خیلی درد شدیدی هست..به من گفتن استراحت داشته باشدیک هفته، سی تا مسکن هم دادن بهم..واقعا درد داشت..واقعا..الان هم درد دارم ولی شده در حد درد پریودی.. برای من درد شدید یک روز کامل بود...

امیدوارم خدا بهت کمک کنه... خیلی سخته...

برای من پوچ بود ..فقط ساک با بتای ۱۹۰۰ 

لطفا برام دعا کنید که بارداری سالم و راحتی داشته باشم..بعد از یه سقط...

اگر بدت نمیاد به دستمال نگاه کن تا ببینی خارج شده یا نه..من حمام زفتم...حس کردم چیزی خارج شد..اومدم تمیز کنم دیدم یه چیز شبیه پوست خارج شده..بهم گفته بودن که ساک این شکلی هست...

من یه جوشونده هم خیلی بهم کرد.. نمی دونم چیا توش بود. ولی یکیش بابونه بود ..خیلی آرومم کرد..ایشالا خدا کمکت کنه😔

لطفا برام دعا کنید که بارداری سالم و راحتی داشته باشم..بعد از یه سقط...
2740
بمیرم... منم پریروز افتادم به خونریزی ... خیلی درد شدیدی هست..به من گفتن استراحت داشته باشدیک ه ...

خدانکنه.آخی چقد اذیت شدی عزیزم.

ان شاا...اینسری بارداری سالم وخوبی داشته باشی.

به من نه مسکن داد نه هیچ دارویی فقط بخاطر گروه خونیم امروز روگام زدم.

بتات خیلی بالابود از من دیروز که دردم زیاد شد ۲۴۰شده بود.ازمنم پوچ بوده فک کنم ساکم درست رشد نداشته

اگر بدت نمیاد به دستمال نگاه کن تا ببینی خارج شده یا نه..من حمام زفتم...حس کردم چیزی خارج شد..اومدم ...

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم.

من فک نکنم چیزی ببینم اخه ساک ۶میلی بود.دکترامروز گفت هنین خونریزیه شاید یه لخته بیاد متوجه نشی خودت.

درد پریود دارم کم وزیاد میشه اما به شدت دیشب نیس دیگه

امیدوارم دیگه همچین تجربه ایی نداشته باشیم...

ممنون عزیزم.

همچنین شما.

ان شاا...به زودی یه بارداری سالم وراحت وتجربه کنی