2737
2739
عنوان

خانمایی که سقط داشتید توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 56 پست
ان شالله ک نیس اما توخونه تنها نباش اگ خدایی نکرده لازم شدبرسوننت بیمارستان....

خونه مامانم هستم 

خیلی دردش بده ای خدا

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میترسم دردام بخاطر خارج رحمی باشه. شماچراسقط کردی. چطور رقصیدی بااین درد اخه

من عروسی بودم کلی رقصید اومدیم خونه دردام شروع شد دوساعت ونیمه افتاد...یکم طناب بزن بپر بپرکن زودتربفته ک تایم دردت طولانی نشه

یه 
2731
من میترسم دردام بخاطر خارج رحمی باشه. شماچراسقط کردی. چطور رقصیدی بااین درد اخه

میرقصیدم و‌گریه میکردم حالم افتضاح بود وقتی ام افتاد انگار ۳روز هیچی نخوردم چنان ضعفی کردم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
میرقصیدم و‌گریه میکردم حالم افتضاح بود وقتی ام افتاد انگار ۳روز هیچی نخوردم چنان ضعفی کردم 

مگه چقد بود اندازه اش؟ دیدیش؟

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

دوش اب داغ بگیر اگه نمیتونی برقصی 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2740

من پنج هفته بودم دکتر بم گفت یکم چای زعفرون اینا بخور بزار راحت تر باشه کنار بخاری دراز کشیدم .دیگه همون ی ساعت اول شدید بود بعدش عین پریودی عادی بود البته من پریودیامم پر درده

حالا شما یکم چیزای گرم بخور ولی زیاد نخوری حالت بد شه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

دردش مداوم‌نیست اولش مثل درد پریوده بعد که جنین داره خارج میشه یکم درد بیشتر میشه مثل کرامپ میشه انگار که عضلات شکمت‌گرفته بعد که خارج شد خوب میشی بعدشم که موقع خروج‌جفت همینجوری میشی دوباره 

مگه چقد بود اندازه اش؟ دیدیش؟

نه لخته بود فقط

من تو بیمارستان سقط کردم بهم میگفتن راه برو نشین که زودتر دفع بشه وقتی خیلی درد داشتم دراز می کشیدم ...

یعنی منم برم بیمارستان؟

البته شما هفته هفتمي فكر كنم مشخص باشه كاملا

دردش مداوم‌نیست اولش مثل درد پریوده بعد که جنین داره خارج میشه یکم درد بیشتر میشه مثل کرامپ میشه انگ ...

از من یه دفعه گرفت مداومه معذرت میخام تامقعدم درد داره

اصلا نخوابا نتوني دفع كني بايد بري كورتاژ بيمارستانم بري زرتي ميگن بخواب يا كورتاژ يا ساكشن