2733
2734
عنوان

دوران عقد مزخرف

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 46 پست
تازه شوهرم برمیگرده ب من میگه خانواده تو فک کردن ماهیچی حالیمون نیست  یه موقعایی میگم من میتون ...

ببین روی لحن خودت تمرکز کن ، همه چیو با مهربونی بگو 

با منطق حرف بزن، دعوایی نباش

بعد از ازدواج راحت تر میتونی شوهرتو نرم کنی، اما بخوای نخوای شوهرت پسر اوناست و یه اخلاق و فرهنگ هایی از اونا داره، توی عقد همیشه مشکلات زیاده.

ببين عزيزم پدرشوهرت خيلي ادم بيخود و مفت خوريه.اما شوهرت هرررچي باشه اون باباشه و ازش نخواه تو روش بايسته.فقط با شوهرت حرف بزن بگو عروسي رو تهران بگيره.باباش كه پولي نميده به شوهرت بگو يجوري يه بعونه اي جور كنه بگه ما ميخايم تهران عروسي بگيريم.با پدرش صحبت كنه حرفاشو بزنه اما اينكه بي احترامي كنه نادرسته به تظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدربزرگ منم هیچ هزینه ای نکرد

حتی خانوادش پول کادوهایی ک سر عقد دادن

زیر لفظی

رو از پدرم گرفتن

شوهرت پولشو داده خونه خریده دیگه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
خب پس حرف پدرش تاثیری نداره. واکنش پدرت و خانوادت به حرفهای پدرشوهرت چی بود؟

میگه من فکر نمیکردم اینا تا این حد بی منطق باشن خیلی زرنگن میخوان میخوان بپیچوننمون از دست شوهرمن کلافست میگه دوساله من خرجشو دادم اومده سر خونه زندگی من اونوقت اینقدر تابع باباشه

2731
والا پدر شوهر منم همینه...ناسلامتی پدر بود ..دریغ از یه هزار تومن نه واسه جشن عروسی..نه واسه جشن عقد ...

اخخخخ گفتی فقط شوهر من درسشو خونده وگرنه میگه از بچگی کار کرده خودش خرجشو دراورده انوقت اینقدر طرف باباشم میگیره دقیقا خانواده شوهر منم لنگه خودت هیچ کادوییی هیچییی

شوهر من باید بده اصلا مسئله همینه چون پول نداره میخواد بپیچونه فقط بهونه میاره

عزیزم متنی که نوشتی پر از کینه به طرف مقابل هست خدا به داد زندگیی برسه که اینجوری بخواد شروع بشه

یا طرز تفکرت را عوض کن یا منتظر طوفان های سهمگین تو زندگیت باش

والا پدر شوهر منم همینه...ناسلامتی پدر بود ..دریغ از یه هزار تومن نه واسه جشن عروسی..نه واسه جشن عقد ...

ببین همسرت میدونه اصل ماجرا چیه ولی غرورش اجازه نمیده جلوی شما بگه آره درست میگی پدرم هیچکار واسم نکرده. شک نکن خودش خیلی روزها حسرت اینکه حمایت پدر نداشته رو خورده و دوستان و فامیلی که با کمک پدرشون پیشرفت کردن و حمایتهای خانواده شما ازتون رو دیده و از درون شکسته ولی به روی خودش نیاورده. شما که شریک زندگی و مایه ارامشش باید باشی دیگه این مطلب رو به روش نیار. خودتو بذار جاش میفهمی چه درد بزرگیه حامی نداشته باشی

2738

هیچ وقت انتظارنداشته باش با پدرش سرد برخورد کنه عزیزم مردی ک به پدر و مخصوصا مادرش احترام بزاره صدرصد در آینده به زنش هم احترام میزاره 

بعد هم اینکه خب پدرش رو کجا بزاره تنها و بیاد پیش شما؟؟؟ 

در مورد مراسم و عروسی هم با زبون نرم و خوشرویی با همسرت و پدرت صحبت کن، بگو اگر عروسی اینجا باشه ما میتونیم کمکتون کنیم تا زیاد بهتون سخت نگذره هندونه بزار زیر بغلش عزیزم

ببین روی لحن خودت تمرکز کن ، همه چیو با مهربونی بگو  با منطق حرف بزن، دعوایی نباش بعد از ازدو ...

اس دادم بهش گفتم خیلی به چشمم خراب شده وتاوقتی مرد نشده مستقل نشده ب من زنگم نزنه اخه واقعا اون شب که باباش رفت من گفتم بیای من منتظرتم حالم خوب نیست تاصبح بهش زنگ زدم اس دادم اصرار کردم نیومد صبحش گفت خواب بودم من تا خود صبح منتظرش بودم حتی فرداش ولی نیومد منم اعصابم خیلی ازدستش خورد شد همه تصوراتم راجع بهشو بهش گفتم اون شب نیوند هیچی حتی فرداشم نیومد زنگ درست حسابی نزد حتی همش میپیچوند منو یجوری وانمود میکرد انگار اتفاقی نیفتاده یا میگفت کار دارم خیلی حس بدی دارم احساس میکنم وقتی بهش نیاز داشتم باید کنارم میبود نبود 

[QUOTE=93411962]اخخخخ گفتی فقط شوهر من درسشو خونده وگرنه میگه از بچگی کار کرده خودش خرجشو دراورده انوقت اینقدر طرف ب ...[/QUOتا بخوای حرف هم بزنی میشی ادم بده قصه....بنظر من خیلی به خودت سخت نگیر..منم مثل تو همه مشکلاتو مخصوصا دوران عقد خیلی تمرکز میکردم روشون..الان که دو سال از زندگیم گذشته همیشه میگم دوران عقدم زهرمارم شد..بس که شوهرم مامانی و بابایی بود و طبق خواسته خانوادش رفتار کرد..بخدا زندگی رو برام زهر کردن..من بعد دو سال تازه میفهمم زندگی متاهلی چیه..اونم انقدر که با شوهرم جنگیدم و دعوا کردم یکم رفتارشو درست کرده..تا بخوان ادم بشن ما رو پیر میکنن این بچه ننه ها

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
این بابا رسما داره زور میگه ب شدهرت بگو اگ خرج عروسیو بابام بده مهمونای شمارو دعوت‌نمیکنیم والا

اونم همینو میگه دیگه میگه مراسم تهرانو خودتوو بگیرین خرجشم بدین مامهمونامون نمیان بابامم میگه ب من چه من سر خونه کمکش کردم واسه چی اینکارو بکنم عروسی با داماده

[QUOTE=93411962]اخخخخ گفتی فقط شوهر من درسشو خونده وگرنه میگه از بچگی کار کرده خودش خرجشو دراورده ان ...

جدن بعد ازدواج دیگه اونجوریی وابسته خانوادش نبود 

2706