2733
2734
عنوان

دوران عقد مزخرف

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 46 پست
ببین همسرت میدونه اصل ماجرا چیه ولی غرورش اجازه نمیده جلوی شما بگه آره درست میگی پدرم هیچکار واسم نک ...

خوب پس من چی؟ اینکه دور از خانواده ام و حرف دلمو به کسی نمیتونم بگم چی؟ خوب شوهرم باید پشتم باشه تو شهر غربت...ولی همش همش همش میگه مامانم بابام...تا حرف بزنمم میگم اونا خط قرمزهایه منن...در موردشون بد نگو...یکبار نشده حداقل برایه اروم کردن من بهم بگه حق با توئه...

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
یعنی میگی الان چکار کنم 

فعلا هیچ کاری نکن، اون الان ازت فاصله گرفته چون میدونه میخوای گیر بدی و گله کنی. فقط کاری نکن تا خودش بیاد سمتت، اصلا بهش نگو بیا، نگو برای عروسی چکار کنیم...بگذار خودش پیشقدم بشه برای صحبت.

وقتی اومد با منطق بگو این جوری صحیحه و اصلا در مورد باباش بد نگوووو، کاری نکن تو رو مخالف باباش ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم متنی که نوشتی پر از کینه به طرف مقابل هست خدا به داد زندگیی برسه که اینجوری بخواد شروع بشه یا ...

از شوهرم بدم نمیاد ولی ازخانوادش واقعا متنفرم اینقدر چون میبینم چقدر شوهرم داره اذیت میشه اصلا شوهرم خاربره تو پاش من طاقت نمیارم اونوقت چجوری باخانواده ای که میبینم اینجوری خوردش میکنن رو دوست داشته باشم شوهرم اصلا الان خونمون نمیاد از وقتی باباش اومده وقتی میبینم اینجوری باباشو دوست داره اعصابم خورد میشه 

جدن بعد ازدواج دیگه اونجوریی وابسته خانوادش نبود 

بعد ازدواج نه...تازه دو سه ماهه رو رفتارش تجدید نطر کرده..چون اردیبهشت ماه رفتاراش خیلی اذیتم میکرد و واقعا تو خونمون جنگ اعصاب داشتیم..قسم خوردم که یه مدت میرم خونمون تا ادم نشدی برنمیگردم..گفتم یاد بگیر که بین خانوادت و زنت چطور باید رفتار کنی...رفتم و دو سه هفته ای نبودم..وقتی برگشتم خدا رو شکر وضعیت خیلی بهتر از قبل بود 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2731
فعلا هیچ کاری نکن، اون الان ازت فاصله گرفته چون میدونه میخوای گیر بدی و گله کنی. فقط کاری نکن تا خود ...

اخه میدونی چیه وقتی بامن حرف میزد همش میگفت پول ندارم نمیتونم عروسی بگیرم پول مستاجری که خونمونه با بدبختی جورکرده باباش هیچی وسایلایی که به عهدش بود با بدبختی خرید باباهه اصلا نگفت تو ادمی یانه اصلا راجع ب مشکلانش بااونا حرف نمیزنه ی بار من شاکی شدم ب باباش زنگ زدم گفت خوب شد زنگ زدی یکم بیشتر به فکر من میفتن مامانم میگه من حاضر بودم بهش قرض بدم عروسیشو بگیره ولی اون وقتی باباش میاد اصلا انگار ن انگار خودشم میگفت عروسی مشهد باشه فامیلامون بیان بعد ب من میگه پول ندارم بابای تو که راجع به همه چی تصمیم میگیره خودشم عروسی بگیره احساس میکنم باباش میخواد کلا پیچونه همه چیزو به درجه ای برسونه که بگیم فقطبریم سر خونمون عروسی به جهنم حس میکنم شوهرم داره بامن زرنگ بازی درمیاره

اونم همینو میگه دیگه میگه مراسم تهرانو خودتوو بگیرین خرجشم بدین مامهمونامون نمیان بابامم میگه ب من چ ...

واقعا هم با داماده عروسی.

حنابندون با دختره ک الان از مد افتاده حنا نمیگیرن

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
بعد ازدواج نه...تازه دو سه ماهه رو رفتارش تجدید نطر کرده..چون اردیبهشت ماه رفتاراش خیلی اذیتم میکرد ...

باز مال من خوبیش اینه پدره نیست ازین میترسم بعد ازدواجمون پاشن هر ماه از بیان ماشالله کار که نداره میاد میمونه نمیره اونوقت گند بزنن ب زندگیم

واقعا هم با داماده عروسی. حنابندون با دختره ک الان از مد افتاده حنا نمیگیرن

خانواده من حاضرن بگیرن بازم میگن چون عقد نگرفتیم حنابندون بگیریم برات فک نکنن بی کس وکاری 

2740
اخه میدونی چیه وقتی بامن حرف میزد همش میگفت پول ندارم نمیتونم عروسی بگیرم پول مستاجری که خونمونه با ...

ببین قبلا هم گفتم ، بازم میگم حق کاملا با شماست اما در شرایط فعلی و برای چند سال آینده اولویت همسرتون پدرشه، اینو نمیدونم چطوری بهتون توضیح بدم، باباش هر کاری هم بکنه باباشه و شوهرتون کامل ازش دفاع میکنه حتی به خاطرش ممکنه به ناحق به شما توهین هم بکنه

خانواده من حاضرن بگیرن بازم میگن چون عقد نگرفتیم حنابندون بگیریم برات فک نکنن بی کس وکاری 

ب بی کس و کاری نیس عزیزم همش خرج اضاافس

تالارتو خیلی قشنگ و باشکوه بگیر😉😉

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
ببین قبلا هم گفتم ، بازم میگم حق کاملا با شماست اما در شرایط فعلی و برای چند سال آینده اولویت همسرتو ...

ببین برای من فقط مهمه بدونم این میفهمه باباش چه ادمیه یانه نمیخوام پشتشو ول کنه یاهرچی فقط یه جوری بدونم این واقعا میفهمه یا فکر میکن باباش خیر و صلاحشو میخواد اخه یجورری بامن حرف میزنه وقتی باباش اومده انگار خانواده من مشکل دارن فقط بابای اون کاملا حق و درست میگه بالاخره منم قراره ی عمر زندگی کنم اگه قرارباشه این وضع تااخر ادامه پیداکنه که نمیشه 

ببین برای من فقط مهمه بدونم این میفهمه باباش چه ادمیه یانه نمیخوام پشتشو ول کنه یاهرچی فقط یه جوری ب ...

خیلی عجولی ،،،شوهرت نفهم که نیست، خوب و کامل میفهمه اما به شما که نمیاد بگه حق با شماست و بابام اشتباه میکنه

ب بی کس و کاری نیس عزیزم همش خرج اضاافس تالارتو خیلی قشنگ و باشکوه بگیر😉😉

اخه مادره چپ میره راست میره میگه برا دخترم بله برون گرفتیم چمیدونم بابام برام بله برون گرفت ولی من غقدم چون اونا مشهدی بودن رفتیم اونجا به خاطر حرم فقط هیچکدوم از فامیلای ما نبودن باور میکنی من لباس نداشتم حتی یه مانتو شلوار داشتم واسه حرم پوشیده بودم همون فقط رفتیم اونجا دیدم مهمون دعوت کردن بعد حرم اومدن خونشون ارایش کرده لباس مجلسی پوشیده اونوقت من اونجوری حتی نگفتن قراره همچین مهمونی باشه ماهم هیچی نمیدونستیم این خیلی رو دل من موند براهمین دلم میخواد اون شرایط دوباره بازسازی بشه برام با اون لباس و چیزایی که همیشه دوست داشتم تو جشننامزدی داشته باشم

خیلی عجولی ،،،شوهرت نفهم که نیست، خوب و کامل میفهمه اما به شما که نمیاد بگه حق با شماست و بابام اشتب ...

خب پس چرا پشت منو نمیگیره نمیخوام پشت باباشو ول کنه ولی لاقل ثابت میتونه بکنه که براش اهمیت دارم نه اینکه برگرده ب من حرفایی رو بزنه که مطمئنم عقاید باباشه ب من میگه خانواده تو خیلی توقعشون بالاست خانواده تو فکر کردن ما نمیفهمیم اصلا حرفاش باهم تناقض داره واقعا گیجم

خب پس چرا پشت منو نمیگیره نمیخوام پشت باباشو ول کنه ولی لاقل ثابت میتونه بکنه که براش اهمیت دارم نه ...

یه موقع میگه ندارم اگه داشتم میگرفتم وحق باتوئه باز ی نوقع میگه من همه کاری برات کردم تو توقعت بالاس نمیدونم چرااینجوری میکنه

2706