2733
2734
عنوان

ختم دعای قاموس

| مشاهده متن کامل بحث + 29607 بازدید | 838 پست

آقا ختم سنگین بود  !

منم زحمتو کم میکنم 

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
استارتر من صفحه 34در خواست لااقل جواب بده میتونم شرکت کنم یانه

عزیزم شرمنده دیر شد.شما اگه دوست داری روزی یه بار همراهیمون کن.😍

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2740
عزیزم شرمنده دیر شد.شما اگه دوست داری روزی یه بار همراهیمون کن.😍

عزیزم منو حذف کن و این دوستمون رو جایگزینم کن اگر مایل هستن

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    

دوستان معنی دعا رو بخونید لطفا بعدشم من گفتم باید تو این روزا سعی کنید از گناه دوری کنید.

من نیتم این بود علاوه بر اینکه یه دعایی با معنی خوب رو میخونیم و روز به روز به خدا نزدیک تر بشیم.

خدا بزرگ و بزرگواره.

اینکه صفات خوب رو تو وجودمون پرورش بدیم و خوب و صالح زندگی کنیم سخته؟

هر کسی دوست نداره نخونه و ختم رو اگر نمیتونید از پس خودتون بربیاید ملغی کنید

انشاالله همگی عاقبت بخیر بشید

تو این تاپیکم قبلا زده شده چندنفر خوندن.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1837780/کیا-از-دعای-سیفی-صغیر-یا-همون-قاموس-معجزه-دیدن

به هر حال ختم رو من تنهایی خودم میخونم و دیگران باب میلشونه دلتون خواست بخونید و نخواست نخونید.

من یکم ناراحت شدم چون اول تاپیک تا الان دارم میگم شرایطی داره سعی کنید به خدا نزدیک بشید گناه کمتر بکنید تا روحتون ارامش بگیره و دعا به پروردگار نزدیکترتون کنه.

ا ج ن ه هم وجود دارن و مثل ما و مثل پرندگان و مثل پروانه ها و خیلی موجودات دیگه ای که خداوند پاک و بلند مرتبه آفریده زندگی و روال طبیعی خودشون رو دارن و تو همونجور که تا به محدوده ی حیوانات وارد نشی و از حد خودت نگذری کاری باهات ندارن حیوانات این موجوداتم همینجورن.

خدا هر موجودی رو برای هدف خاصی آفریده و لطفا از من به عنوان خواهر دینیتون نصیحت رو قبول کنید که هر چیزی رو از ذات پروردگار بدونید و خوب و بد در کنترل اونه و این شرکه که بگید بذارید افکاری مثل موکل و فلان و بهمانها تو زندگی و باوراتون جا خشک کنه

2706