2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر نکنم مشکل اکثر خانوما باشه،بیشتر مردا پول میدن و خرج میکنن یکی کم یکی زیاد

فقط شوهر منه ک پول نمیده اونم شانس منه😄فقط مایحتاج تهیه میکنه و خریدلباس خودش میبره نشده جداگانه پول بده

به نظرم یک سری آدما ذاتا خسیسن اونا درست نمیشن ولی یک سری دیگه از مردا فقط میخان اذیت کنن یا مثلا قن ...

موافقم ولی بعضی زنا هم بلد نیستن چطور نیازشون رو ابراز کنن

فقط شوهر منه ک پول نمیده اونم شانس منه😄فقط مایحتاج تهیه میکنه و خریدلباس خودش میبره نشده جداگانه پو ...

خب اگه آرایشگاه بخواین برین یا مثلا برای مناسبتی برای خودش کادو بگیرید چی؟ پول میده؟

😂😂😂 مرد رئیس خونه‌اس، کارمند عاقل رئیسش رو تهدید نمیکنه

البته در مورد مردا اینجور نگید رییس که ن ولی مدیریت مالی دستشه

حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
البته در مورد مردا اینجور نگید رییس که ن ولی مدیریت مالی دستشه

نه اتفاقا مرد نیاز داره مقتدر باشه، رئیس هم باید باشه، مردی که توسط زنش اقتداردهی بشه، مهربونترین مرد میشه نه رئیس خشن

نه اتفاقا مرد نیاز داره مقتدر باشه، رئیس هم باید باشه، مردی که توسط زنش اقتداردهی بشه، مهربونترین مر ...

زندگی میدون جنگ نیست ما اگه اینو درک کنیم وب زندگی نگاهمون عوض بشه غرق در خوشی خواهیم شد من ب شخصه ب زندگی مثل ی سفر نگاه میکنم سفری ک قرار توش فقط خوشگذرانی باشه فارغ از همه مشکلات ،البته سفر هم پستی و بلندی داره ولی با کمی صبر و توکل میشه عبور کرد

همسر من ی مدتی باور کنید با ماهی زیر ۵۰۰تومن زندگی کرد بدون اینکه دم بزنه ولی الان خدارو شکر....،چرا چون توکل و صبور ی کرد

نه اتفاقا مرد نیاز داره مقتدر باشه، رئیس هم باید باشه، مردی که توسط زنش اقتداردهی بشه، مهربونترین مر ...

زن و شوهر ب عقیده من هردو رییسن هرکسی تو جایگاه خود ش،من هیچوقت نمیتونم بچه داری کنم و... همون طور که زن نمیتونه کارای مردونه بکنه پس هر دو دارای توانایی‌های منحصر به فرد ن