2733
2734
عنوان

ختم دعای قاموس

| مشاهده متن کامل بحث + 29507 بازدید | 838 پست

عزیزم دیگه اسم نمینویسم و تقریبا نصف اونایی که قرار بود باشن انصراف دادن.

شرایط ختم رو اول تاپبک گذاشتم سعی کن به خدا نزدیک بشی و گناه کمتری بکنی و سعز کنی همیشه خدا و امام زمان ازت راضی باشن و این دعا رو بخون و شک نکن خدا تو رو به دریای درک و فهم و شعور راه میده و دعاهاتو مستجاب میکنه.

التماس دعا

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه اسم نمینویسم و تقریبا نصف اونایی که قرار بود باشن انصراف دادن. شرایط ختم رو اول تاپبک گذ ...

عزیزم پس من الان چیکارکنم ۹۹نفرهستیم یانه واینکه من امروزخوندم اشکال نداره دیگه نخونم؟

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2731
عزیزم دیگه اسم نمینویسم و تقریبا نصف اونایی که قرار بود باشن انصراف دادن. شرایط ختم رو اول تاپبک گذ ...

عزیزم میشه اسامی را باتغییرات  که انصراف  دادن ، بزاری الان؟یعنی کسانی که هستن.

عزیزم پس من الان چیکارکنم ۹۹نفرهستیم یانه واینکه من امروزخوندم اشکال نداره دیگه نخونم؟

اگه نمیترسی😐😐روزی یه بار بخون تا همون ۹۹ روز دیگه ختم اینجا ملغی شد 

ایت الله کشمیری و ایت الله مرعشی که هر دوتاشون استادای بزرگی بودن هم خودشون این دعا رو میخوندن و هم به افراد دیگه توصیه میکردن.

مگه میشه انگشتتو تو دریای وجود خدا بکنی و اثرش رو انگشتت نمونه؟مطمئن باش خداوند اگه سعی کنی از گناه دوری کنی و این دعا رو بخونی از ته دلت بینشی بهت میده که تو مخیلتم نمیگنجه

عزیزم میشه اسامی را باتغییرات  که انصراف  دادن ، بزاری الان؟یعنی کسانی که هستن.

اره هستن ولی راستش یکم تو ذوقم خورد باورم نمیشه اینقدر راحت شونه خالی کنند وقتی من اول تاپیک همه چیز رو نوشتم.

من خودم مدتیه دارم میخونم و شدیدا ارامش پیدا کردم و احساس میکنم روحم ارومه.

2738