1265
1267
عنوان

دعا نویسی گناهه؟

448 بازدید | 72 پست

اگر گناه هست چرا بوجود اومده؟چه گناهی داره زندگی رو از پاشوندن نجات داد؟چه اشکالداره دوتا دل رو که دارن جدا میکنن نذاشت.چرا حتی خیلی وقتا آیت الله بزرگمون دعا دادن؟

من خودم آیت الله میشناسیم که برا دوستم برا نامزدیش که بهم خورده بهش دعا داده

من اصلا کار جنبه دینیش ندارم

ولی تاسف میخورم تو سال 98 زنان تحصیلکرده سرزمینم دنبال دعا نویس باشن

دوست عزیز اگر آدم مذهبی و معتقدی هستی بهت هشدار میدم توی بحث های اعتقادی روی من ریپلای نکن🙏باشه تو خوب ما بد، تو معصوم ما فاسد ، تو مقرب درگاه الهی ما کافر، تو برو بهشت شراب ناب بخور ما میریم جهنم آهن مذاب میخوریم ، البته باید دید قضاوت خدا چه خواهد بود!!!!پس احترام خودتو نگه دار و اعتقادات و هرجایی به هر دلیلی واسه خودت نگه دار و تو حلق من فرو نکن چون اصلا جواب خوبی دریافت نمیکنی!!!!!من راه رسیدن به جهنم رو انتخاب کردم پس خیالت تخت ارشاد بی فایدس پس سرت تو یقه خودت😘

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1258

اگه واقعا دعا باشه گناه نیست ولی متاسفانه بعضیا با جادو به اسم دعا نویسی اینکارو انجام میدن که اولش در ظاهر کارا خوب پیش میره بعد بدتر میشه ، جادو جنگ با خداست میتونی تحقیق کنی 

8

هر چیزی حکمتی داره ما نباید اصرار کنیم باید تسلیم خواسته خداوند باشیم اگر هم قلبا میخوایم چیزیو دعا بهترین روشه که خداوند در صورت مصلحت ما رو به خواسته هامون میرسونه 

میگی چرا اگه گناهه به وجود اومده خوب هر چیزی مقصدی داره اما اینکه ما چجوری بخوایم به اون مقصد برسیم مهمه مثل اینکه ما میخوایم داخل یه خونه بشیم هم از در میشه رفت هم از پنجره 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش

اگه دعا میخوای تو مفاتیح زیاده که معتبره واسه همه چیز هم دعا داره

وگرنه دعانویس ها رو ببین اگه واقعا کارشون الهیه چرا زندگی خودشون اینقدر نکبته

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
در اینکه وجود داره شکی نیست و اثرش روی فرد بیسواد و دکتر یکی هست.

شخصا چیزی بخوام مستقیما از خود خدا میخوام دنبال خرافه نمیرم چند تا روحانی هم شنیدم که گفتن خرافه اس

چندین دعانویس میشناسم چون مامانم خیلی دنبال این چیزاس دستگیر شدن بساطشون جمع شده اگر مجاز بود چرا دولت اسلامی جمعشون میکنه

دوست عزیز اگر آدم مذهبی و معتقدی هستی بهت هشدار میدم توی بحث های اعتقادی روی من ریپلای نکن🙏باشه تو خوب ما بد، تو معصوم ما فاسد ، تو مقرب درگاه الهی ما کافر، تو برو بهشت شراب ناب بخور ما میریم جهنم آهن مذاب میخوریم ، البته باید دید قضاوت خدا چه خواهد بود!!!!پس احترام خودتو نگه دار و اعتقادات و هرجایی به هر دلیلی واسه خودت نگه دار و تو حلق من فرو نکن چون اصلا جواب خوبی دریافت نمیکنی!!!!!من راه رسیدن به جهنم رو انتخاب کردم پس خیالت تخت ارشاد بی فایدس پس سرت تو یقه خودت😘

دعای محبت و وصال چیه

اگه نامزده طرف که خب بشینن دوتایی مشکل شونو حل کنن وقتی میگی محبت و وصال یعنی یکی از طرفین اونو نمیخواد پس بهتره جدا شن نه اینکه دعا بگیرن

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
1280