1147
1341
عنوان

بی بی چک مثبته یا منفی؟؟؟ بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 82 پست
من باردارم آزمایش خون هم ندادم با بی بی چک اوکی شدم

به نظر منم بی بی بیخودی مثبت نمیشه حالا یا تاثیر دارو میتونه باشه یا بارداری شیمیایی....یعنی خانمهایی که میگن مثبت شد بعدش پری اومد اونا بارداری شیمیایی شدن یعنی لقاح شده تا یه مرحله ای پیش رفته بعدش به دلایلی متوقف شده والا بی بی بیخودی مثبت نمیشه😁

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

باشه مرسی گلم. برای تعیین روز تهمک گذاری باید برم پیش دکتر؟ چون هرماه یکی دو روز زودتر میشم نمیدونم ...

عزیزم میخوای برو پیش دکتر من که رفتم میگفت باید روز ۱۲ تا۱۵ روز پریودیت نزدیکی داشته باشه اونم یه شب در میان فرداشم استراحت حتی میگفت بعداز نزدیکی پاهاتو بگیر بالا تا ده دقیقه بعدشم بگیر بخواب من بعداز۸ماه باردارشدم ولی پریت میوفته جلو خیلی خوبه

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤
به نظر منم بی بی بیخودی مثبت نمیشه حالا یا تاثیر دارو میتونه باشه یا بارداری شیمیایی....یعنی خانمهای ...

بعدچندروز ازموعد بارداری شیمیایی پریود میشن؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
1350
چرا علائمم زیاده ترشح سفید رنگ مثل لوسیون بدن اما عفونت ندارم معاینه شدم.دلدرد کمر درد.درد نوک سینه ...

سریع تر یا ازمایش بده یا بی بی بزن

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"
سریع تر یا ازمایش بده یا بی بی بزن

اصلا جرئتشو ندارم ...شما نمیدونید بعد امپول اگر باردار نباشم چقد طول میکشه پری بیاد؟

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
سلام خانوما،من همیشه دوروز زودتر ازموعدپریودمیشم این ماه باید13پریودمیشدم چون ماه قبل15بود4روز از مو ...

نه فکرکنم یعنی باردار عزیزم مبارکه از آزمایشگاه میپرسیدی ولی بارداری

با خدا باش تا خدا باهات باشه😇😜
1334
بارداری  اخه دلیلی نداره حاله بیفته منم الان بارداری بی بی چکم لنگه الان تو بود الان نه ماهه ...

کلا،آزمایش بتا ندادی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

[QUOTE=93362080]سلام خانوما،من همیشه دوروز زودتر ازموعدپریودمیشم این ماه باید13پریودمیشدم چون ماه قبل15بود4روز از مو ...[/QUبه نظرم برو بپرس یا برو دکتر 

با خدا باش تا خدا باهات باشه😇😜

برای شما واضح هست تقریبا.بنظرم برو ازمایش تا خیالت راحت شه

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"
نه فکرکنم یعنی باردار عزیزم مبارکه از آزمایشگاه میپرسیدی ولی بارداری

مرسی عزیزم،پرسیدم با تردید نگاه کردگفت مثبته،رفته رفته میره بالا،برای شما هم مبارکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
اصلا جرئتشو ندارم ...شما نمیدونید بعد امپول اگر باردار نباشم چقد طول میکشه پری بیاد؟

فکر میکنم بعد تزریق آمپول نرمالش۱۴یا۱۵روز باشه

بخاطر همینه میگم برو ازمایش.تقریبا از زمانش گذشت دیگه

بعدچندروز ازموعد بارداری شیمیایی پریود میشن؟

بستگی داره واسه هر کسی یه جوره من خودم پنج روز بعد...یعنی موعدم بی بی زدم مثبت شد ولی پنج روز بعد پریود شدم یه پریود شدید با تیکه های بزرگ بافتی...تقریبا سی درصد تو بارداری اینجوری میشن ولی خب خیلیا نمی‌فهمن چون بعضیا سر موعد حتی پریود میشن...ولی بی بی الکی مثبت نمیشه💪

1346