1351
1341

سلام خانوما، صبح ساعت 8 تاپیک زدم گفتم 16 روزه که آمپول hcgتزریق کردم امروز روز موعدمه پریود نشدم یکم دلم درد میگیره اما هیچ علائمی ندارم هیچ خونی نیست، صبح بی بی چک زدم منفی بود اما بعد نیم ساعت یا یه ساعت رفتم دیدم خط افتاده یعنی مثبته؟؟؟آخه قبلا" که بی بی چک استفاده میکردم اونم مارک روژان که میگن عالیه همش منفی بود حتی بعداز چندساعت همونجوری منفی بود اما الان همون مارکه ولی رفتم دیدم مثبت شده به نظرتون کاذبه؟؟؟؟ دیروز یه لک صورتی دیدم ولی دیگه ندیدم حالا بلاتکلیفم همش میگم الکیه، نمیخوام آز بدم میترسم نمیدونم چیکارکنم؟؟؟ به نظرتون صبرکنم؟؟؟ تورو خدا بگین، برام دعا کنید، ممنون میشم😇مرسی.

با خدا باش تا خدا باهات باشه😇😜

خب عکسشو بده😂

پیشگویی ک نمی‌تونیم بکنیم

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

عزیزم بعد نیم ساعت اعتباری نداره ولی انشالله که مثبته

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دوقلوهامو هفت ماهگی پیش خودت بردی بعدش گفتم بر میگردونی ولی نشد یکی دیگه هم سقط شد . بعدش خارج از رحم شد. خدایا خسته ام بخاطر دل خستمم که شده نگهش دار.پسرم تنهام نزار
اگه حاله افتاده بارداری خود به خود مهاله بیفته توبارداری مبارکه

هیچوقت به کسی که در انتظار بارداریه امید بیخود ندید.چون شما نمیفهمی بعد اینکه منفی شه چه بلایی سر امید اون شخص میاد

برای من ده بار هاله انداخته و حتی خط واضح ولی منفی بوده

بهترین راه آزمایش خونه و امیدوارم مثبت باشه

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"

سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خرداد بی بی چک منفی نشون داد چقدر میتونه درست باشه؟ (اخه من هر ماه یکی دو روز زودتر پریود میشم)

ممنون میشم جواب بدین 

1348
اگه حاله افتاده بارداری خود به خود مهاله بیفته توبارداری مبارکه

من ک میگم امیدوار نشو

ماه پیش تو همین سایت همه بهم گفتن مبارکه

فرداش پریود شدم

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خ ...

همون روز پریودت بزن. ینی بیست و ششم یا بیست و هفتم

1288
سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خ ...

خوب منفی باشه منفیه دیگه دوستم مطمعن باش درسته بعدشم شما که پریودیتون میوفته جلو احتمال بارداری زودتر دارین دوستم صبور باش

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤

اقا نمیخوام دلسردت کنما ولی منم ی ماه برام هاله افتاد بعد نیم ساعت یک ساعت 

با اعتماد به نفس رفتم ازمایش

منفی بوددددددددددددددددددددددددددددد

داغون شدم

تو هم اصلا دل نبند تا ایشالا فردا بی بی بزنی مجدد

ایشالا مثبت باشه

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
منم ۱۲ روزه hcg زدم.یکشنبه دیگه موعدمه.واسم دعا کنید لطفا

امیدوارم برای شماهم مثبت باشه

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"

سلام خانوما،من همیشه دوروز زودتر ازموعدپریودمیشم این ماه باید13پریودمیشدم چون ماه قبل15بود4روز از موعدم گذشته بود آز دادم 25بود یعنی مشکوک

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
1335