2733
2739
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79543 بازدید | 1616 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوتا دندون خراب دارم درد و نبض دارن 850میشه ندارم درستشون کنم پسرم چندروز پیش تولدش بود نداشتم واسه ش چیزی بخرم صابخونه جوابمون کرده ...اینا یعنی بدبختی  دیگه،آخه چه جوری دنبال فرصت باشم

2728

پولدارا همچین از مشکلاتشون مینالن که انگار فقیرا همون مشکلاتو ندارن😑

والا بخدا تحمل مشکلات خیلی راحت تره با پول..90درصدشونم با پول حل میشه به جز بیماری لاعلاج.

یه روز بیان جای ما فقیرا دیگه پیش ما نمینالن از زندگی😔

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

😢😢انشاا... خدا به مال همه و ما برکت بده. آمین🤗زندگیمون سخت شده سختتتت. سخت میگذره. 

هر کی این پست رو میبینه لایک کنه صلوات بفرسته  منم برای همتون میفرستم❤🧡💛💚💙💜

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کسی دیدم توامریکابهترین هتل داره واینجابهترین ویلا ولی قلبش باباطری

خو اگه پول نداشت و مشکل قلبی داش تا حالا مرده بود 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2738
نه خب هدف اینه پولدارم باشی یه غمی داری خواهرشوهرخبیث اسمت خخخ

بخدا مریضی بدبخت بیچاره ها بیشتره.....توشون خیانتم میشه و بیشترشونم بخاطر بی پولی عشق بینشون نیس.....اینا فقط شعاره😂😂😂😊قربون محبتت با تعریفت از اسمم😍

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

یکی اخلاق نداره ادب نداره تعهد نداره بازم بکم شرف نداره بی پوله 

یکی هم همه ی اینارو نداره ولی پولداره

هر دو باعث آزار وشکنجه ی اطرافیانن فقط پولدارها برای شکنجه ی اطرافیان دستشون باز تره 

هر دوشون هیچی ندارن چه پولدار چه بی پول

اصل اون چیزاس ،نه پول

من الان با پولام میتونم یه بوق مرسدس بنز بخرم😎 عایا من یک پولدارم؟😀 برنامه بعدیمم آینه بغله سمت رانندس😊 همینجور پیش میرم تا بمونه پلاکش فقط ایشالا😅

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬
2706