2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79533 بازدید | 1616 پست
پولداری خیلی خوبه چون غصه خیلی چیزا رو ندارند اما نمیدونم چرا اکثر زناشون مینالند که شوهرمون فقط پ ...

این یه جریان روانشناسیه

این که نمیتونی همه چیز رو با هم داشته باشی

مثلا اگر کار زیاد میکنی قطعا تو رابطه با خانوادت کم میذاری.یا برعکس

عاطفه و محبت کم دارن 

بعضیاشون هرچی درمیارن صرفِ درمان بیماری میشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه پولدارا وقتی خودشون ویلای شخصی دور و نزدیک دارند چرا برن پارک. ما خودمون اونقدر پولدار نیستیم ام ...

منم همينو ميگم

بره تفريحاي ما انقد جايگزين دارن كه هيچ وقت حسرتش رو به دل نداشته باشن

شمام تا ميتوني حالشو ببر خواهر

خوش بگذره😘

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای ...

اخه چ جوری میشه هزینه کربلا نفری همون زمینی بخوای حساب کنی ۱۵۰۰ میشه شما دو نفرین میشه ۳ تومن یعنی باید ۳یا ۴ ماه هیچی نخورین و خرج نکنین بشه این پول جور بشه برین مسافرت .مسافرت داخلی هم که دیکه بدون خرج نیس من که شاخام داره در میاد یکم بیشتر توضیح بده ببینم چجوری مدیریت میکنی به ما هم یاد بده 

2728
پولداری میشناسم شوهرش زن میاره تو خونه و چون اینا سرشناسن پدرش نمیزاره جدا یشه پولداری میشناسم بچه س ...

این مشکلات تو فقرا خیلی بیشتره

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

هیچی کم ندارن 

با توجه به شغلم با خیلیاشون در ارتباطم که پول یک اسباب بازی کوچک بچشون چندین میلیونه 

از این تریبون اعلام می کنم که هر چی تو تلویزیون دیدیم راجع بهشون غلطه 

واقعا راحت ترن 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

در کل پولدار بودن خیلی بهتر ه این که واقعا مشخص هست ..انشالله  خدا همه رو بی نیاز کنه

امين

ان شاءالله جيب هممون پر پول باشه پول حلال زياد سلامتي طول عمر دل خوش و خانواده صميمي و عششششق

بره همتون اين ارزو دارم و همينطور خودم😅

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
عزیزم، خدا ایشالا به زودی یه بچه ی سالم و صالح بهتون بده. واقعا بچه نداشتن یه غمه، ولی داشتنشم هزارو ...

خدارو شکر زنده باشه 

ولی به نظرمن نداشتنش درد بزرگی 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

من يه زمان وضع ماليم خيلي بد بود ولي الان الحمدلله به لطف خدا وضعم خوب شده. اون اوايل همش دنبال اين بودم كه يه جوري به خودم بقبولونم كه من مشكل دارم و نبايد از اين شرايط راضي باشم و سر هر چيز كوچيكي يه عالمه غصه الكي ميخوردم چون عادت كرده بودم به گير دادن الكي.

الان به اين نتيجه رسيدم كه شكرگذار باشم و تلاش كنم، زندگي بالا و پايين زياد داره ولي  همه اين روزا ميگذره و ميشه خاطره.

ايشالا خدا خودش بي نيازمون كنه همين.

الزاما همه اونايي كه بي پولن بدبخت نيستن و همه اونايي كه پولدارن هم خوشبخت نيستن! 

كاملاً بستگي به اين داره كه ما با قضيه چطور كنار بيايم. با بي پوليمون مثل يه فرصت برخورد كنيم و سعي كنيم رفعش كنيم يا پولدار بودنمون رو نعمت بدونيم و ازش استفاده كنيم...

الزاما همه اونايي كه بي پولن بدبخت نيستن و همه اونايي كه پولدارن هم خوشبخت نيستن!  كاملاً بستگ ...

روشنک جان بی پولی یعنی بدبختی مطلق مخصوصا اگه بچه هم داشته باشی و اونم شریک فقرت بشه درست مثل من

2706