2703
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا دندون خراب دارم درد و نبض دارن 850میشه ندارم درستشون کنم پسرم چندروز پیش تولدش بود نداشتم واسه ش چیزی بخرم صابخونه جوابمون کرده ...اینا یعنی بدبختی  دیگه،آخه چه جوری دنبال فرصت باشم

2720

پولدارا همچین از مشکلاتشون مینالن که انگار فقیرا همون مشکلاتو ندارن😑

والا بخدا تحمل مشکلات خیلی راحت تره با پول..90درصدشونم با پول حل میشه به جز بیماری لاعلاج.

یه روز بیان جای ما فقیرا دیگه پیش ما نمینالن از زندگی😔

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

😢😢انشاا... خدا به مال همه و ما برکت بده. آمین🤗زندگیمون سخت شده سختتتت. سخت میگذره. 

هر کی این پست رو میبینه لایک کنه صلوات بفرسته  منم برای همتون میفرستم❤🧡💛💚💙💜

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کسی دیدم توامریکابهترین هتل داره واینجابهترین ویلا ولی قلبش باباطری

خو اگه پول نداشت و مشکل قلبی داش تا حالا مرده بود 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2714
نه خب هدف اینه پولدارم باشی یه غمی داری خواهرشوهرخبیث اسمت خخخ

بخدا مریضی بدبخت بیچاره ها بیشتره.....توشون خیانتم میشه و بیشترشونم بخاطر بی پولی عشق بینشون نیس.....اینا فقط شعاره😂😂😂😊قربون محبتت با تعریفت از اسمم😍

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

یکی اخلاق نداره ادب نداره تعهد نداره بازم بکم شرف نداره بی پوله 

یکی هم همه ی اینارو نداره ولی پولداره

هر دو باعث آزار وشکنجه ی اطرافیانن فقط پولدارها برای شکنجه ی اطرافیان دستشون باز تره 

هر دوشون هیچی ندارن چه پولدار چه بی پول

اصل اون چیزاس ،نه پول

من الان با پولام میتونم یه بوق مرسدس بنز بخرم😎 عایا من یک پولدارم؟😀 برنامه بعدیمم آینه بغله سمت رانندس😊 همینجور پیش میرم تا بمونه پلاکش فقط ایشالا😅

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬
2706