2733
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست
الان تومیتونی باپول کسی وزنده کنی یاسلامتیتوتااخرعمرت تضمین کنی؟

اره...

پول باشه کلیه میخرم برا اشنامون زنده میمونه عمرم دست خداست چ با پول چ بی پول میمیرم اما برا سلامتیم بهترین دکترا میرم بالاخره شانس سالم موندنم زیاد میشه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
تا حالا شده مهمون بیاد خونت خجالت بکشی چیزی نداشته باشی تا حالا شده تازه عقد کنی شبانه روز فکر تهیه ...

تاحالا شده مهمون اومده خونم و چیزی نداشتم خود خدا جورش کرده

بچه نداشتم اما دوستم ازدواج کرد و جهازش اماده شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما وضع مالی بدی نداریم و این خیلی خوبه!

اینکه ازادی عمل و انتخابات بیشتره

ولی مشکلی که بخوام بگم مثلا یکیش اینه که همش درگیر اینیم که از فامیل و دوست و آشنا عقب نمونیم تو چیزای مختلف و واسه خودمون کمتر زندگی میکنیم

بعدشم من نمیتونم خیلی راحت کاری که میخوامو بکنم چون همیشه بابام یه روشی واسه اعمال زور داره که معمولا مالیه نه عاطفی و من بدون حمایتش لنگم

یه مشکلی که  کوچیکه از نظر بقیه منو یه مدت داغون میکنه و کلا ادم ضعیفیم از نظر شخصیت عاطفی 

خونوادگی زیاد روابطمون گرم نیست 

کودکیم هم خوب نبود .. بابام مدام با زنای مختلف بود ...بعد از مرگ مادرم هم یه روز رفتم خونه پدرم ... تو اتاق خوابش زن آورده بود ... ۳ ماه گذشته بود از مرگ مادرم

خیلی بد بود ... خیلی اذیت شدم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2731
اخه 2 .3 میلیارد پول نیستی.من آدم میشناسم تو قیطریه داراباد خونه داره ویلا 3 تا داره.حساب بانکی میلی ...

دقيقن الان يه سانتافه شده يه ميليارد 

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
من از زیر خط فقر رسیدم به اوج پولداری  تا جایی که ماشین شاسی زرهی سوار شدم و هواپیما بخاطر من ...

عزیزم فقر که بیاد ایمانم میره.پول که باشه ایمانم به طبع هست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
پس نگو فقیر.فقیر ساعت صدتومنی هم نمیتونه واسه زنش بخره.

عزیزم کف کف این جامعه ماهانه۷۰۰ تومان در میاره همسر من شهریش ۸۰۰ تومانه

درضمن ندیدم فقیری تو ایران ک ۸۰۰ تومانه ماهانه رو نتونه جور کنه مگر اینکه یا اعتیاد داشته یا سرپرست نداشته ک کمیته امداد کمکش کرده یه جورایی

اره... پول باشه کلیه میخرم برا اشنامون زنده میمونه عمرم دست خداست چ با پول چ بی پول میمیرم اما برا ...

مادرم بهترین دکترا رفت ولی خیلی بد مرد.. خیلی زجر کشید

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
عزیزم شما پولتو نگه دار  حواستو به زندگیت جمع کنی آرامشم پیش میاد

مگه حواس من کجاست؟

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
من از زیر خط فقر رسیدم به اوج پولداری  تا جایی که ماشین شاسی زرهی سوار شدم و هواپیما بخاطر من ...

چقد شعار دادي

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
اره... پول باشه کلیه میخرم برا اشنامون زنده میمونه عمرم دست خداست چ با پول چ بی پول میمیرم اما برا ...

مریضی که باشه بخوادادم بمیره میمیره که پولدارتوی بهترین کلینیک چه یه فقیرتوی گوشه خونه اش 

بچه ها یه سوال دارم چرا یک سری خانما زبون بدی دارند؟بد صحبت میکنند آدم ها رو میرنجونن  و دل شکستن رو خوب بلدن ؟

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده