2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79542 بازدید | 1616 پست

هم پدرم وضع مالي خيلي خوبي داشت هم همسرم.

اما من تو كودكي خيلي سختي كشيدم چون زندگي خانوادگيمون از هم پاشيد

نميخوام در موردش حرف بزنم

اما الان هم صدماتي كه گذشته به روح و روانم  خورده ، اذيتم ميكنه و گاهي نميزاره از زندگيم لذت ببرم

البته تمام سعي خودم رو ميكنم كه به خودم ارامش بدم و قدر زندگيم رو بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همچين فكري ميكني؟ اينهمه دكتر تو سايت داريم ك قاعدتا پولدارن اينا همشون دروغ ميگن؟؟؟

تو فضای مجازی هیچی رو نمیشه صددرصد باور کرد.الان من وکیلم.باور کردی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ما پولداريم ولى برو تاپيكاى منو ببين بيشترش راجبه خودكشيه😭 بخاطر اينكه پدرم بخاطر پولى ...

تا ميايم كوچيك ترين حرفى بزنيم 

پدرم ميگه نفستون از جاى گرم بلند ميشه و داد و بيداد

خودشم كه دنبال هرزگيه

مادرمم كه همش افسرده و ...

ولى بخدا اينقدر تو زندگيم كمبود محبت دارم كه دلم ميخواد خودكشى كنم

ديگه هيچ چيزى خوشحالم نميكنه

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2731
اخه احساس میکنم خیلی پولدار نیستی.چون پولدارا وقتشون تو نی نی سایت نمیذارن.دنبال پول دراوردن 

پول همسرمحترم درمیاره خانوم تونی نی سایت وجاهای دیگه وقت میگذرونه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ولی بچه ها دقت کردید اونایی که پولداران یعنی خیلی پولدارن از داشتن چیزی دیگه لذت نمیبرن الان شاید اونیکی پراید نداره ارزوش باشه یه پراید هر چند دست دوم داشته باشه  اگه اونو بخره کلی عشق وصفا بکنه شایدم یکی بنز اخرین مدل زیر پاش باشه اما هیچ لذتی نبره از زندگیش چون اینقدر دیگه ارضا شده چیزی راضیش نمیکنه

پ

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2738

خوشبختی به نظرم توی خیلی چیز اس مثل سلامتی.همسرواولادخوب. پدر مادر.وخیلی چیزای دیگه ولی باید قبول کرد که کنار همه اینا پول هم باید به حد نیاز باشه نه خیلی پولدار نه خیلی بی پول هر چیزی در حد وسط خوبه

من از زیر خط فقر رسیدم به اوج پولداری 

تا جایی که ماشین شاسی زرهی سوار شدم و هواپیما بخاطر من تاخیر میکرد

اما یه چیزی به همه تون بگم 

آرامش مطلق رو در کنار خدا یافتم 

زمانی که در اوج پولداری بودم عجیب بیقرار بودم 

الان فقط خدا آرامش منه 

چرا کسی از خدا حرف نمیزنه  

الحمدالله
من کسی وماشین چندمیلیاردی سوارشه پولدارنمیگم من کسی وکه بتونه پول بسازه پولدارمیگم

یه کارگر هم میتونه پول بیاره اما ن چندان

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
شوهر من بيشتر داره ولي به خودم نميگم پولدار😐😐😐

اخه 2 .3 میلیارد پول نیستی.من آدم میشناسم تو قیطریه داراباد خونه داره ویلا 3 تا داره.حساب بانکی میلیاردی داره باز نمیگه پولدارم.از بس گرونی شده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
تو فضای مجازی هیچی رو نمیشه صددرصد باور کرد.الان من وکیلم.باور کردی؟

يلخي ك ن صد در صد اما ديديمشون ميشناسيمشون. من بابام و باباي شوهرم خلبانن تو ميتوني باور نكني اما هستن ك بشناسن بقيه رو

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706