2737
2739

دلم ميخواست اين خاطره شيرين رو يجا داشته باشم و چه جايي بهتر از اينجا..

منو همسرم خيلي بچه دوسداريم البته شوهرم بيشتر و خيلي با بچه ها جوره..اين بود ك چن ماه بعد عروسيمون تصميم گرفتيم بچه دار بشيم و خداروشكر بعد از يك دوماه اقدام من باردار شدم

پسرم دنيامه.🧿خدايا شكرت❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خيلي هول بودم طوريكه از روز اول اقدام هر سه چهار روز يبار بي بي چك ميذاشتم و هر سري ميرفتم داروخانه چنتا ميگرفتم تموم ك ميشد همسرمو ميفرستادم و اخر سر ديگه هربار جواب منفي بود كلا بيخيال بي بي چك شدم تا اينكه اولاي مهر بود و من رفتم شهرستان خونه مادرم اينا

2742
2740

بلایکین بیام

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

قدم نورسیده مبارک ایشالابه خیروخوشی وسلامت بزرگ بشه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بازم زد به سرم كه رفتم يدونه بي بي چك خريدم،،گفتم اين بار اخره(حالا خوبه همش دو ماه بود اقدام كرده بودم ك انقد ميترسيدم)خلاصه اونو زدم كه مثبت شد😍خيلي خوشحال شدمو ب شوهرم نگفتم ولي،ترسيدم جواب اشتباه باشه وقتي برگشتيم تهران رفتيم ازمايش ك اونم مثبت شدو ما خييييلي خوشحال شديم.همسرم همش ميگفت خدايا شكرت...

تا استارتر بنویسه یه توک پا بیاین ایسنتا فالوم کنین😍😍

Kosar_sweet_home

اشپزی و‌خانه داری🌸

هر سوالیم داشتین دایرکت با کمال میل جواب میدم

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

خلاصه دوران حاملگي من شروع شد كه خيليم اذيت نشدم فقط طوري بود تا پامو بيرون ميذاشتم بايد كيفمو از شيريني و ابميوه پر ميكردم كه يوقت دلم ضعف نره..اخه كمخوني داشتم

2706