2733
2739

حاضرید همراهش برید؟ شغلتون رو رها کنید و برید؟

یا براش خونه میگیرید ۴. ۵ سال خودش تنها بره؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

با این شرایط که گفتید دیگه خدایی خیلی سخته اصلا نمیشه. چجوری طرف شغلشو رها کنه؟ ۴ و ۵ سال دوری هم قابل تحمل نیست والا

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
2738

اول تکلیف درس خوندن و تحصیل مشخص کن بعد ازدواج تازه اینم باید قبل ازدواج دربارش حرف زد

تنها ۱ درصد مرد هستن که چنین شرایطی قبول کنن

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

چطور ی مردی جای دیگ قبول شه زنه باید زندگیشو جمع کنه بره؟ خب این متقابلا هم هست دیگ

البته ب شرطی ک دوستمون گفت یعنی شهره بیارزه واس کار

از کلان شهر نخوان برن ی شهر کوچیک

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
وقتی آقا متاهل باشه می تونه انتقالی بگیره دانشگاه شهر خودتون  همسر من همین کار رو کردن&nb ...

رزیدنتی انتقالی نمیدن خواهر زن داداشم همینطور شد کرمان قبول شد انتقالی ندادن 

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
معلومه که نه. پس برا چی زن گرفتن؟

زن گرفته زندانی که نگرفته!

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2706