2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم سگه دیگه  پس فک میکنی اونایی که روستان چجوری زندگی میکنن؟

اگه خیلی خوشایند بود براش میرفت تو روستا زندگی میکرد 

سگ وقت و بی وقت سر و صدا میکنه شاید یکی اوکی باشه باهاش اما همسایه ها مجبور به تحملش نیستن 

خدایی سخته خونه محل آرامش این چه کاری .سگ تو اپارتمان مزاحم استراحت بقیه بشه. حالا بچه یکم بدوه همسا ...

دوتاش رو مخه🤣

من از بچگی توی آپارتمان که بودیم بابا مامانم میگفتن یه طور راه برید فک کنن کسی خونه نیست یعنی حتی با خواهر و برادرن دعوا میکردیم جرات نداشتیم بلند جیغ و داد کنیم😂

من عاشق سگم ولی جاش توی آپارتمان نیست یه جور همسایه آزاری هست اصولا ! زنگ بزن پلیش بگو بیان شمام وار ...

فقط آپارتمان مورد نداره

همسایه بغلی هم حیاط داره بازم میاد صدای سگش

من عاشق سگم ولی جاش توی آپارتمان نیست یه جور همسایه آزاری هست اصولا ! زنگ بزن پلیش بگو بیان شمام وار ...

بابام هی غر میزنه میگه پلیس بیاد باید بری دم در توضیح بدی کلا از پلیس بازی خوشش نمیاد خودشم نمیره تذکر بده منم یکی دو بار تذکر دادم میخواستن دعوا کنن ☹

فقط آپارتمان مورد نداره همسایه بغلی هم حیاط داره بازم میاد صدای سگش

واسه ما هم حیاطه .. توله سگه میتونه ببره توی خونه اش اما بسته توی حیاط اونم هی جیغ میزنه صداشگ مثل سگ بالغ نیست خیلیییی هم صداش بلنده . زنگ بزنم ۱۱۰ یعنی؟ 

دوتاش رو مخه🤣 من از بچگی توی آپارتمان که بودیم بابا مامانم میگفتن یه طور راه برید فک کنن کسی خونه ...

ببین حق میدم خدایی بچه هم رو اعصاب ولی ملت گناهی نکردن تحمل کنن چیزی که ما خوشمون میاد .مثلا ما سگ دوست داریم گاهی صداش واسه ما هم خسته کننده اس حالا یکی کلا سگ دوست نداره دیگه صداشم واقعا عذاب

2706