2733
2739
عنوان

دلم گذشته رومیخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 39 پست
کاش خدافقط این یه باروکمکم کنه

خودت به خودت کمک کن .خدا هم مواظبته

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دومیلیونه حلقش دستمه میتونم بفروشم ولی میترسم

از چی میترسی حلقرو بفروش وامو بده اگه شاکی شد بگو حلقه ای که خودمون خریدیمه خودتو بزن به شر بازی دادو بیداد کن بترسونش نذار ازت سواستفاده کنه

وای نکن اینکارو تو رو خدا قرص نخور خودتو مریض میکنیی آخه به چه قیمتی تو ۶ماه چرا انقد نفرت پیدا کردی ...

عاخه مثه سگ التماس میکردکه جوابشوبدم ولی بعدازاینکه منوبدست اوردشروع کردبه خیانت کردن اسمشم میادحالم بهم میخوره کافیه من یه ذره مریض شم میمیره وزنده میشه اونقدی که به من توجه نشون میدادهمه حسودیشون میشدولی باخانوادم لج بوددلیلشم این بودکه من خانوادمودوس دارم الان همش دارم فک میکنم چطوری شیش ماه تحملش کردم به مرزافسردگی رسیدم

2731
از چی میترسی حلقرو بفروش وامو بده اگه شاکی شد بگو حلقه ای که خودمون خریدیمه خودتو بزن به شر بازی داد ...

هفته قبل خواست گوشیموبگیره گفتم ببرمشکلی نداره وبعدش جلوش خواستم خودکشی کنم اومددستموگرفت هرکاری کردقرصاروول نکردم اومددستموپیچوندیه سیلی محکم بهش زدم گفتم دفعه اخرته که به من دست میزنی یه دونه بزنی دوتاخوردی بعدش رفت بیرون دوباره افتادغلط کردن ولی هرموقع اسم خانوادم میاداینطوری سگ میشه 

مثه سگ میترسه ازاینکه ازش جداشم خودشم میدونه ازسرش زیادیم

بالاخره باید ی تصمیمی بگیره این زندگی ک شماتعریف کردی زندگی نیس عذابه

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
عاخه مثه سگ التماس میکردکه جوابشوبدم ولی بعدازاینکه منوبدست اوردشروع کردبه خیانت کردن اسمشم میادحالم ...

شوهره منم ۹سال منو میخواست اصلا راضی نبودم بزور راضیم کرد از دوران نامزدی شاهده خیانتاش بودم ولی نامزدی نذاشت جداشم خاک تو سرم شد کاش جدللا میشدم الان با یه بچه پشیمون شدم نمیدونم چیکارکنم الان ۳ماهه گوشیشو گذاشته سره اشغال زنگ زدم نگیره فقط بخاطره خانوادم دارم تحمل میکنم عزیزم فقط تو نیستی خیلیا مثل منو تو دارن  تحمل میکنن ولی تو بچه نداری راحتی 

2740