2737
2739
عنوان

دلم گذشته رومیخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 39 پست
باحرف مردم چیکارکنم؟ 

خودت مهمی یا مردم. دو روز چرت میگن بعد خفه میشن یادشون میره

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!
میدونم حمایتم میکنن وتاجون داشته باشن پشتمن ولی چون خواهرم طلاق گرفته نمیخام واسه منم غصه بخورن

متاسفانه خواهره منم طلاق گرفته بدبختی شده منم بخااطره خواهرم دارم یه زندگی نکبتبارو تحمل میکنم وامه چقده ؟؟یه جور جور کن بده دیگه محلش نذار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا اینک شکایت کن این زندگی فقط عذابه برات زندگی بشو شوهر بشو هم نیست،الان باز بچه نداری بعده طلاق راحتی اما با بچه مشکله،الان تصمیم جدی بگیر مهریتو بذار اجرا شکایت کن 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2728
عب نداره پول وامم بزار پدرت بده ولی درعوض لز شر این نکبت خلاص میشی 😒  جات باشم مهریمم میبخشم ...

عاخه بنده خداخودش دستش تنگه ازکجابیاره بهش میگم حلقه وگوشواره خودمومیفروشم اتیشی میشه میگه حق نداری بفروشی ازش متنفرم فقط چون خواهرم طلاق گرفته دارم تحملش میکنم

یا اینک شکایت کن این زندگی فقط عذابه برات زندگی بشو شوهر بشو هم نیست،الان باز بچه نداری بعده طلاق را ...

مثه سگ میترسه ازاینکه ازش جداشم خودشم میدونه ازسرش زیادیم

عاخه بنده خداخودش دستش تنگه ازکجابیاره بهش میگم حلقه وگوشواره خودمومیفروشم اتیشی میشه میگه حق نداری ...

😕 چه ربطی داره به خاهرت 

بزار مردم هر غلتی ک دوس دارن بکنن 😒 

مهم اینکه اون جوری که خودت راحتی زندگی کن 

اهمیت نده گلم 

این مرد ب درد زندگی نمیخوره 😒

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
واااااااای مث شوهر منه اینش خیلی سخته ببخشید اینو میگم چرا موندی؟؟؟؟

‌فقط ب دودلیل یکیش حرف مردم دومیش اینکه خواهرم طلاق گرفته دوس ندارم پدرمادرم واسه منم غصه بخورن وگرنه جدایی ازاون یعنی بهشت

2740
عاخه بنده خداخودش دستش تنگه ازکجابیاره بهش میگم حلقه وگوشواره خودمومیفروشم اتیشی میشه میگه حق نداری ...

وای عزیزم من واقا درکت میکنم تو باید خیانت کرده بود جدی برخورد میکردی اون داره سواستفاده میکنه میگه هرکاری میکنم نمیره 

وای عزیزم من واقا درکت میکنم تو باید خیانت کرده بود جدی برخورد میکردی اون داره سواستفاده میکنه میگه ...

من اصلااین زندگیوجدی نگرفتم کع بخام ازخیانتاش ناراحت شم فقط دارم میگذرونم شبوروزموباقرص

خودت مهمی یا مردم. دو روز چرت میگن بعد خفه میشن یادشون میره

من خیلی خاستگارداشتم الان همه فامیلابخاطرمن باخانوادم قطع رابطه کردن منتظرن فقط خبرجدایی منوبشنون

من خیلی خاستگارداشتم الان همه فامیلابخاطرمن باخانوادم قطع رابطه کردن منتظرن فقط خبرجدایی منوبشنون

مهم نیستن فقط جوونی و زندگیت مهمه. مگه چند بار قراره بدنیا بیای و زندگی کنی. فقط به خودت فکر کن 

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!
من اصلااین زندگیوجدی نگرفتم کع بخام ازخیانتاش ناراحت شم فقط دارم میگذرونم شبوروزموباقرص

وای نکن اینکارو تو رو خدا قرص نخور خودتو مریض میکنیی آخه به چه قیمتی تو ۶ماه چرا انقد نفرت پیدا کردی؟

2706