2733
2734
عنوان

سونوگرافی داپلر ضرر داره

474 بازدید | 9 پست

بعد از ۶ روز تاخیر رفتم آز بتا دادم عددش ۵۱۲ بود دکتر گفت ی سونو داپلر برو تا مطمعن بشم خارج نیست و بهت دارو بدم 

آخه من درد ندارم ک احتمال خارج باشه. بنظرتون برم سونو؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خارج رحمی بودن اولش درد نداره. سونو شکمی هم کلا برا بارداری ضرر نداره. سونو داخلی چون ریسکش بالاست میگن بهتره انجام نشه چون با کوچکترین خطایی احتمال سقط هست.بهتره صبر کنی تا 8 هفتگی بعد بری ضربانش رو بشنوی. عجله نکن ، الان خیلی زوده. الانم نیاز به دارو نداری. فقط فولیک اسید روزی یکی بخور. 

2728

من سونو واژینال رفتم 6هفته

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
خارج رحمی بودن اولش درد نداره. سونو شکمی هم کلا برا بارداری ضرر نداره. سونو داخلی چون ریسکش بالاست م ...

خارج رحمی درد نداره؟؟؟؟شنیدم ک دل درد زیادی وجود داره داپلر شکمی هست ؟

اصلا خطر نداره و وقتی نیازه باید انجام بدی

زودتر انجام بده تا وضعیتت مشخص بشه و دارو بگیری

ما که نمیدونیم شاید باید آسپرین و شیاف و… مصرف کنی

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
خارج رحمی درد نداره؟؟؟؟شنیدم ک دل درد زیادی وجود داره داپلر شکمی هست ؟

سونو داپلر رو من تو هفته 31 انجام دادم و شکمی بود. خارج رحمی تا زمانی که جنین بزرگ نشده و باعث پارگی لوله ها نشده درد نداره. معمولا تا هفته 7 یا 8 مشکلی نداره اگر خارج رحمی باشه. هفته 7 یا 8 به بعده که ممکنه با درد همراه باشه

2738

جواب سونو رو ب دکتر نشون دادم واسم شیاف داد و گفت با بتا ۵۰۰ و اینکه خارج رحمی نشون نداده دیگه مطمعن شدم ک خارج نیست دارو داد و گفت ده روز دیگه بیا چون سابقه سقط داشتم هپارین هم داد ولی من نزدم یعنی یکی زدم کل بازوم سیاه شد و خیلی درد داشت ولی آسپریندمصرف کردم دعا کنین ک ب سلامت قلبش تشکیل بشه و این دوران بگذره