2737
2734
عنوان

شوهرم گیر داده دختر چهارماهمو بدم اقوام بزرگ کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 61287 بازدید | 899 پست
ببرین بچه رو پیش تبریزیان کارش خیلی درسته. بخور حضرت مریم معجزه میکنه

کجاست تبریزیان؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
اخه چکنم جای من نیستید وقتی توخونس پسرم مدام سمتش میره از سرو کولش بالا میره اصلا اصلا حرف هیچکسو گو ...

چرا یکیتون آرامش بگیره عزیز من؟ حق هردوی شماست ک آرامش داشته باشین. من بچه ی بیش فعال از نزدیک ندیدم اما درموردشون خیلی شنیدم و با توضیحاتی که شما دادین عزیزم میتونم تصور کنم چقدر سخته ، در کنارش شما ی دختر چهارماهه هم دارید ک ب هر حال وقت و نگه داری احتیاج داره و همسرتونم اونطور که باید همراهی نمیکنه ، اطرافیانتون هم که اینطور ک مشخصه یا کار زیادی از دستشون بر نمیاد یا بجای کمک کردن بدتر باعث آزارتون میشن همه ی اینا درکنار هم باعث شما شما هم آرامشت و از دست بدی و شرایطت واسه ت خیلی سخت باشه از صحبت کردنت مشخصه چقدر پریشونی. اما چیزی ک باید بدونی اینه که عزیزم وضعیت همیشه اینطور نمیمونه پسرت ب امید خدا بادارو خیلی خیلی بهتر و قابل کنترل تر میشه و زندگیتون آرامش بیشتری میگیره. تا اون موقع مواظب باش ی وقت با حرفا و تصمیمات اشتباه خدایی نکرده همسرت و ازدست ندی یا جوری بارش نیاری که دیگه هیچ وقت زیر بار خیلی از مسولیتهای زندگیتون که وظیفه ش هم هست نره. خدا بهت صبر بده عزیزم این دوران مطمعنن میگذره. رابطه ت و با همسرت اصلاح کن و بیشترربهش نزدیک شو ب نظر من اولویت زندگیت و این موضوع قرار بده، تحمل بقیه مسایل برات راحت تر میشه اگه حمایت همسرت و داشته باشی

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به هیچ عنوان اجازه نده همسرت از زیر بار مسئولیت های پدرانه اش شونه خالی کنه چون بعدا دیگه نمیتونی برش گردونی سر زندگی. پسرت رو حتما ببر کلاس ژیمناستیک یا شنا تا انرژیش خالی بشه. باباش باید هر روز ببردش پارک تا رابطه پدر و پسری بچه رو آروم کنه بعدم بزاری پیش دبستانی اونجا ناچار میشه قانونمند تر بشه. اگر دیدی نمیشه مقاومت نکن دارو بهتر از روشهای دیگه است بهش بده. به هیچ عنوان دخترت رو نده به کس دیگه بزرگش کنه چون بعدها با مشکلات خیلی بزرگتری مواجه میشی. اگر همسرت اصرار غیر منطقی بکنه و قبول نکنه اون موقع خودت رو بزن به افسردگی و بگو دومی شیرخواره و چون تازه زایمان کردم و کمی افسردگی بعد زایمان دارم از لحاظ هورمونی اصلا نمیتونم از خودم جداش کنم. عمه پسرمو نگه داره. که خوب مسلما هیشکی نگهش نمیداره و شوهرتون راه به جایی نمیبره. بعدم تو این مرحله از زندگی سختیا خیلی فشار میاره ولی میگذره تحمل کن. و یادت باشه اگه بیش از اندازه فداکاری کنی بجای اینکه قدردان باشن فراموشت میکنن. پس اگه شوهرت داره شلوغش میکنه تو باید بیشتر شلوغ کنی. تا بفهمه باید بیشتر کمک کنه. بگو پسرمو مادرشوهرم نگه داره چرا عمه. نزار همسرت خودشو بکشه کنار و تو بمونی و مشکلات. پیشنهادای غیر منطقی رو تو بده و بگو تحملم تموم شده یا کمکم کن یا کم میارم. وقتی ببینه اوضاع تو خراب تر از خودشه  مجبور میشه بیشتر همکاری کنه به جای اینکه پیشنهادای غیرمنطقی بده. گیر بده دخترم نه، پسرمو مادر شوهرم نگه داره. بگو به کس دیگه اعتماد ندارم. اینجوری مادرشوهرتم میفهمه عجب اشتباهی کرده.

2728
عزیزم به هیچ عنوان اجازه نده همسرت از زیر بار مسئولیت های پدرانه اش شونه خالی کنه چون بعدا دیگه نمیت ...

ممنون لز شما 

ولی من اصلا ناز کش ندارم که بخوام بگم وای افسرده شدم 

بعدم مادرشوهرم بچه هرچیم بشه نگر نمیداره الان شوهرمم بزرگ نکرده یدیقه دخترم گریه میکنه فقط یدیقه میگه بیا بگیرش ترسیدم 

چرا یکیتون آرامش بگیره عزیز من؟ حق هردوی شماست ک آرامش داشته باشین. من بچه ی بیش فعال از نزدیک ندیدم ...

پریشونیم برا اینه که تحت فشارم با دوتا بچه استراحتی ندارم 

لعد شوهرم باهام کلنجارمیره بقیم رو مخن 

مادرشوهرم لواسون خونه داره یا هرجا مسافرتم بریم من میشورم میزارم برمیدارم بچمو نگه میدارم چکنم 

من  پسرمو  دارم با  فعالیت  کنترل  میکنم  بالاخره  تو  یه  چیزی  استعداد  داره  و  میشه  بهش  جهت  داد... 

اینجور  قرص  ها  مثل  ریتالین  که  معرفی  میکنن سروکارشون با  مغز در حال  رشده  .با  سیناپس  ها و نروترنسمیترها سروکار  دارن...حالا  اگه  پزشک  یا  روانپزشک  بیش فعالی  هم  درست  تشخیص نده و  قرص  بده مثل  این  میمونه  قرص  فشارخون  بدی  به  کسی که  بیماری  فشارخون  نداره... 

مثل  اینکه  اینجور  قرص  ها  خودشون  مخدر  دارن....در  آینده  احتمال  اعتیاد و  بالا  میبرن....البته  من  شنیدم  حتی  دانشجوها  یا  اونایی که  کنکور  دارن  مث  نقل  و  نبات  میخورن  تمرکز  بگیرن  درس بخونن...اما  اینکه  میگن  آدم  و  مستعد  میکنه  بچه  در  آینده  معتاد یا  الکلی  بشه  آدم  و  میترسونه....همیشه  قرص  و  دارو باید  آخرین  مرحله  باشه.بازم  من  بچه  شما  ندیدم ...اگر همه  مراحل  رفتین  جواب  نگرفتین دارو بدین  چاره  چیه

نور
2738

سلام 

من فرصت نميكنم همهي نظريات رو بخونم و اگر صحبت تكراري نوشتم عذر ميخوام 

من پسر بيشفعال دارم كه الان ١٨ سالشه و كنكور داره و پسر من هم بيش فعاليش بسيار شديد بود طوري كه تو دوران مدرسه حدود شش تا مدرسه عوض كردم با اين كه دارو هم ميخورد 

اينو نوشتم كه بدوني كاملا متوجه هستم و ميدونم چه سختيايي رو داري تحمل ميكني 

خدا بعد از ١٧ سال يه دختر به من داد كه الان ١ سالشه 

در مورد دخترت كه كوتاه نيا  خاله من رو عمش بزرگ كرده و هنوز كه هنوزه از اين موضوع ناراحته با اين كه الان ٥٠ سالشه مطمعن باشدر آينده به خاطر مقاومتت ازت تشكر هم ميكنه  تازه بچه شيرين ميشه 

در مورد دارو هم نترس دارو براي كنترل بچه تو مدرسه هستش و اين كه بتونه تو كلاس تمركز كنه و درس بخونه و از بچه ها عقب نمونه و بشه تو مدتي كه دارو روش اثر داره درس ياد بگيره من به پسرم دارو دادم نه اعتياد پيدا كرد و نه اثر بدي روش گذاشت الان كنكور داره 

اكثر دانشجو هاي رشته پزشكي براي درس خوندن از ريتالين استفاده ميكنن اگر تحت كنترل پزشك باشه اصلا مشكلي پيش نمياد 

البته تو كشور ما مجبوريم دارو بديم چون اصولي براي برخورد با بچه هاي بيش فعال وجود نداره و اصلا اين بچه ها درك نميشن  اكثر پدر ها هم هيچ كمكي به بچه نميكنن شوهر من هم كمك چنداني نكرد من به خاطر بيش فعالي پسرم بچه دار نشدم نكنه دومي هم بيش فعال باشه و بعد از ١٧ سال خدا دخترم رو بهم داد 

اينو نوشتم كه بدوني چقدر اذيت شدم و سختي كشيدم 

كارهايي كه براي پسرم كردم رو تيتر وار مينويسم 

١- دكتر روانشناس بردم و داروي ريتالين دادم

٢- نوروفيدبك بردمش هر مدت يك بار تكرار كردم  

٣- از داروهاي هميوپاتي استفاده كردم ( قيمت دارو بالا نيست چهار بسته قطره كه هر هفته يك قطره چكان رو بايد كامل مصرف كنه كه طعمي نداره و تو اين مدت اثر منفي نداشته و كمي بيشفعالي پسرم رو كنترل كرده شماره مشاوره هميوپاتي 09194324451  خانم دشتباني 

براي اطلاعات بيشتر دكتر سعيد مزينانيان رو تو اينترنت سرچكنيد و در مورد هميوپاتي اطلاعات بيشتري رو كسب كنيد البته خيليا به من گفتن خوب نيست ولي من مشكلي برام پيش نيومد حتي خواهرم از داروهاش براي  درمان پسوريازيس استفاده كرد و تونست بيماريش رو كنترل كنه)

٤- ساعت هاي طولاني ميبردمش پارك و بازي ميكرد و اسمش رو كلاس ورزش نوشتم ، اسكيت ، شنا ، رزمي ، فوتبال 

٥-وقتي ميخواستم برم مهماني كه مجبور به رفتن بودم نصف قرص ريتالين ميدادم و زود هم از مهماني برميگشتم 

از عمه فداكاري كه حاضره بچه شما رو بزرگ كنه كمك بگير به جاي اين كه بچه رو از مادرش جدا كنه به شما كمك كنه گاهي بچه رو بزار پيشش و پسرت رو ببر كلاساي ورزشي اينجوري كمك كنه نه بچه رو كامل از مادرش جدا كنن اونم دختر كه واقعا به مادر نياز داره 

٦- مدرسه غير انتفاعي نوشتم كه تعداد بچه ها كم باشن ولي فكر ميكنم دبستان و راهنمايي ميشه دولتي گذاشت دبيرستان غير انتفاعي گذاشته بشه ولي من از دبستان گذاشتمش غير انتفاعي شوهرم مخالف بود خودم كار كردم و خرج مدرسشو دادم البته من مادرم خيلي بهم كمك كرد 

٧- توكلم رو به خدا دادم و هميشه ازش كمك خواستم و اونم واقعا هميشه كمكم كرد 

اميدوارم خدا بهت كمك كنه و شوهرت هم متوجه بشه و بتونيد در كنار هم بچه ها رو بزرگ كنيد 

به خدا انقدر اين بچه ها ماه هستن و آينده درخشاني دارن  

من كه الان دارم از پسرم لذت ميبرم پسر مهربون فداكار تو كار خونه بهم كمك ميكنه خونه رو مرتب ميكنه و خيلي كاراي ديگه اين روزا ميگذره اميدوارم روزي كه بر ميگردي به گذشته از خودت راضي باشي 

به نظر من هر كاري از دستت بر مياد براي بچه هات بكن 

موفق باشي من از خدا صبر و بردباري برات ميخوام موفق باشي 

كارهايي كه پيشنهاد ميكنم 

ببرش پيكرسنجي ببينن تو چه رشته ورزشي موفقتره بزار يه ورزشي رو دنبال كنه 

موسيقي هم به تمركز كمك ميكنه 

البته ميدونم كه ممكنه شرايط انجام اين كار ها رو نداشته باشي ولي شايد گفتنش به درد بخوره

سلام  من فرصت نميكنم همهي نظريات رو بخونم و اگر صحبت تكراري نوشتم عذر ميخوام  من پسر بيش ...

سلام از راهنماییت بسیار بسیار ممنونم ولی خیلی اوضاعم خرابه الان امشب باز سر کارای پسرم باهمسرم دعوام شد بخدا دیگه خسته شدم خداکنه ایندش خوب باشه 

سلام  من فرصت نميكنم همهي نظريات رو بخونم و اگر صحبت تكراري نوشتم عذر ميخوام  من پسر بيش ...

بله خیلی شما کمکم کردی برام راهکار نوشتی شماره هارو تماس میگیرم سعی میکنم حتما ورزش بنویسمش 

واقعا درمونده شدم همسرم اساسی کم اورده باید اونم دلداری بدم جامون برعکس شده 

ولی نوروفیدبکو زیاد میگن اثر نداره 

ایشالا پسرتون موفق وخوشبخت باشه 

خدابمن توان بده بتونم مادری مثل شما باشم 

اون بچه الان داره به دخترت حسادت ميكنه شايد به اين خاطره كه بيشتر اذيت ميكنه  احساس ميكنه ديده نميشه چون اين بچه ها دست خودشون نيست هميشه ديده شدن آدمها خيلي مهمه حتي اگر اين ديده شدن بخواد كتك و تنبيه باشه به خاطر همينه كه بدترين تنبيه تو زندانها سلول انفراديه فرد خاظره كتك بخوره ولي ناديده گرفته نشه ولي خوب ميشن ميدونم كه خيلي سخته ولي اگر مسير رو درست انتخاب كنن موفق ميشن هيچ كاري به تنهايي اثر صد در صد نداره همه ي كارهارو بايد باهم انجام بدي دارو ورزش نميدونم موسيقي پارك  هميوپاتي ( طب سنتي هم ميتونه كمك كنه شايد عرقيجات بده كه خنك باشه ولي من امتحان نكردم  )سعي كن اصلا نوشابه و كاكائو بهش ندي واقعا تاثير داره غذاهايي كه گرمه خيلي بهش نده 

من دخترم يك سالشه انقدر كاراهي بامزه و شيرين ميكنه به شوهرت بگو حالا اين دختر شيرين ميشه و جبران اذيتاي اونو ميكنه 

ميدونم چقدر داري اذيت ميشي مادرتون نيست كمي كمكتون كنه ؟

منم هر كلاسي مينوشتمش بيرونش ميكردن 

اما شما اسمشو كلاس بنويس نيم ساعت قبل از كلاس قرصشر بهش بده بعد ببرش كلاس كه بتونه  آموزش بگيره و بتونن سر كلاس كنترلش كنن . 

دلم براي اين بچه ها ميسوزه گاهي سعي ميكن خوب باشن واقعا تلاش ميكنن ولي كسي متوجه نميشه همين يه كم خوب بودن براي اون بچه سخت بوده 

اگر الان كنترلش نكنيد و دارو بهش نديد به سن نوجواني برسه ديگه نه راضي ميشه دارو بخوره و نه ميتونيد كنترلش كنيد خيلي نوجواني سن سختيه همش ميخوان با دوستاشون بيرون برن و دوست ندارن كنترل بشن 

تا سن بلوغ بيشتر بچه هاي بيش فعال آروم ميشن 

شوهوتم بايد با حرف قانعش كني با جنگ و دعوا نميشه كاري كرد در مورد دخترت كوتاه نيا دختر بايد مادر بالاي سرش باشه هيچ كس نميتونه مثل مادر براي بچه باشه 

توكلت به خدا باشه برو خدا رو شكر كن كه سالمه نابينا ناشنوا نيست 

من يك نفر رو ميشناسم بچش نابينا هست و به من ميگفت كاش بچه من هم بيش فعال بود 

اون بچه الان داره به دخترت پدرین حسادت ميكنه شايد به اين خاطره كه بيشتر اذيت ميكنه  احساس ميكنه ديده ...

سلام من گفتم پدرومادر ندارم وقتی دنیا امدم دادنم بعد ۲۷ روز خانواده مادریم به خانواده پدریم  که بزرگن کنن

خودم همش سختی کشیدم نمیدونم چرا این بچه اینجورشد ارامش نبینم میدونم تا بزرگ شه خیلی سختی در پیش دارن از ایندش میترسم واقعا 

از همه بیشتر شوهرم که کم اورده 

بله توهربدی شکر بدتر راباید کرد

2706