2733
2739
عنوان

خیلی لاغرم ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 49 پست

١- قرص مخمر جو از داروخانه يا عطاري(ارزونم هست)

٢- همراه غذا دوغ يا دلستر بخور به جاي آب

٣-بعد غذا يه چيز شيرين بهور

٤-شير خشك رو به همون صورت پودري روزي چند قاشق بهور عاليه  خواستي توي شير هم ميتوني بريزي

شير خشك مارك نان عاليه 

من با اين روش از ٤٥ كيلو به ٥٥ كيلو رسيدم 

٥-تازه ويتامين E هم پف مياره 

فقط  با دز مناسب بخور  سر خودش خطريه 

از دكتر داروخانه هم ميتوني بپرسي 

٦-داشتن ترازو هم توي خونه خيلي كمك كننده اس 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستش کم خوراکم.بعضی وقتا شده تا ۵ بعداز ظهر فقط ی صبونه ی کم حجم میخورم.خیلی دوسدارم بخورم پرخوری ک ...

وای منم همین بودم و هنوزم هستم یعنی اصلا از غذا مخصوصا صبحانه که طعم شیرینی مثل عسل و اینا داره متنفرم فقط میخورم که نمیرم. ولی من چندین سال پیش پودر دست ساز جین سینگ حکیم تهرانی رو درست کردم و خوردم وزنم اصافه شد خداروشکر وگرنه صد سال دیگه هم به وزن الانم نمیرسیدم

مینـــا صدام کنین
2740
وای منم همین بودم و هنوزم هستم یعنی اصلا از غذا مخصوصا صبحانه که طعم شیرینی مثل عسل و اینا داره متنف ...

منم اصلا اشتها ندارم فقط شام میخورم کمبود وزن دارم میشه بگی چحوری درست کردی 

میشه یه صلوات بفرستی مشکل بابام با دعای شما حل شه 😔مرسی
صبحا دو سه تا تخم مرغ آب پز بخور، آجیل بخور، وبستنی، اینا خیلی چاق میکنن، فقط بستنی رو با اجیل بخور ...

جدی میگی؟؟؟

من خودمم لاغرم.

۱۶۰قدمه،وزنمم ۴۱

یعنی اصلا چااااااق نمیییییییییشمممم

وای منم همین بودم و هنوزم هستم یعنی اصلا از غذا مخصوصا صبحانه که طعم شیرینی مثل عسل و اینا داره متنف ...

پودر جیسینگ منم دوسال پیش یمدت خوردم یکم چاق کرد بعد که قطعش کردم از اونی ک بودم بدتر شدم

2706