2777
2789
عنوان

خیلی لاغرم ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 49 پست
منم اصلا اشتها ندارم فقط شام میخورم کمبود وزن دارم میشه بگی چحوری درست کردی 

پودر مالت جو 100 گرم

آرد نخودچی 100 گرم

نشاسته ذرت 2 کیلوگرم

پودر کاکائو 200 گرم

پودر جوانه گندم 100 گرم

پودر جوانه جو 100 گرم

مغز فندق 50 گرم

مغز بادام درختی 100 گرم

مغز پسته 50 گرم

مغز بادام زمینی 50 گرم

مغز بادام هندی 100 گرم

انجیر خشک شده 100 گرم

کنجد 50 گرم

جین سینگ قرمز 50 گرم

نبات 2 کیلوگرم

اینارو بگیرین بدین عطاری براتون آسیاب کنه یا اگه خودتون تو خونه دستگاه داشته باشین پودر کنین بریزین تو یه قابلمه بزرگ قشنگ و یکدست هم بزنین بذارین تو یخچال و هر روز سه بار و هر بار ۲ قاشق سر پُر ازش استفاده کنین من بهش شیر خشک هم اضافه میکردم هر بار موقع مصرف. هر بار بریزین توی شیر یا آبمیوه من گاهی چیزی تو خونه نبود با آب هم قاطی میکردمش بعد با قاشق هم بزنین و بخورین ولی سعی کنین مداومت کنین توی مصرفش و فاصله بوجود نیاد. یه بار بعد از صبحانه یه بار بعد از نهار و یه بارم بعد از شام بخورین. برای اینکه این مواد گرمیجاته و ممکنه باهاش جوش بزنین برای همین بهتره از عرق شاه تره عرق کاسنی عرق کیالک یا هر سه یا دو تاشو بگیرین و هر روز نصف فنجان بخورین. خواستین اینو استفاده کنین روزانه دراز نشست برین. اوایل ۲۰ تا کافیه آخرا ۵۰ تا ۱۰۰ تا یا بیشتر بستگی به توانتون داره باشگاه برین بیشتر اثر میکنه

مینـــا صدام کنین

منم ۴۵ کیلو بودم باتلااااش فراوان و جون کندن شدم ۵۷ 

هررررچی زور میزنم ۶۰ بشم نمیشه 😟

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پودر جیسینگ منم دوسال پیش یمدت خوردم یکم چاق کرد بعد که قطعش کردم از اونی ک بودم بدتر شدم

من ۴۵ روز اینا خوردم هر روز بدون وقفه و هر روز سه بار هنوزم وزنم برنگشته با اینکه قبلا با کمی استرس کلی وزن کم میکردم ولی الان استرس هم داشته باشم کلا وزنم تغییری نمیکنه خداروشکر

مینـــا صدام کنین
آره بیزحمت بگو چجوری درست کردی

پودر مالت جو 100 گرم

آرد نخودچی 100 گرم

نشاسته ذرت 2 کیلوگرم

پودر کاکائو 200 گرم

پودر جوانه گندم 100 گرم

پودر جوانه جو 100 گرم

مغز فندق 50 گرم

مغز بادام درختی 100 گرم

مغز پسته 50 گرم

مغز بادام زمینی 50 گرم

مغز بادام هندی 100 گرم

انجیر خشک شده 100 گرم

کنجد 50 گرم

جین سینگ قرمز 50 گرم

نبات 2 کیلوگرم

اینارو بگیرین بدین عطاری براتون آسیاب کنه یا اگه خودتون تو خونه دستگاه داشته باشین پودر کنین بریزین تو یه قابلمه بزرگ قشنگ و یکدست هم بزنین بذارین تو یخچال و هر روز سه بار و هر بار ۲ قاشق سر پُر ازش استفاده کنین من بهش شیر خشک هم اضافه میکردم هر بار موقع مصرف. هر بار بریزین توی شیر یا آبمیوه من گاهی چیزی تو خونه نبود با آب هم قاطی میکردمش بعد با قاشق هم بزنین و بخورین ولی سعی کنین مداومت کنین توی مصرفش و فاصله بوجود نیاد. یه بار بعد از صبحانه یه بار بعد از نهار و یه بارم بعد از شام بخورین. برای اینکه این مواد گرمیجاته و ممکنه باهاش جوش بزنین برای همین بهتره از عرق شاه تره عرق کاسنی عرق کیالک یا هر سه یا دو تاشو بگیرین و هر روز نصف فنجان بخورین. خواستین اینو استفاده کنین روزانه دراز نشست برین. اوایل ۲۰ تا کافیه آخرا ۵۰ تا ۱۰۰ تا یا بیشتر بستگی به توانتون داره باشگاه برین بیشتر اثر میکنه

مینـــا صدام کنین

بچه ها من این دستور رو به یه عطاری تو شهرمون دادم انقدر خوبه و جواب میده که آقاهه میگفت از باشگاهها همش سفارش میدن بجای پروتئین ورزشکارا ازین میخورن و افرادی که واسه لاغری میرن باشگاه این پودرو بهشون میدن تا زودتر وزن بگیرن

مینـــا صدام کنین
پودر مالت جو 100 گرم آرد نخودچی 100 گرم نشاسته ذرت 2 کیلوگرم پودر کاکائو 200 گرم پودر جوانه گندم ...

وااااای نه اینو میگی؟

باور میکنی توی یخچاله الان؟

یک ماه خوردم نمیدونم چرا یک کیلو وزن کم کردم.

یعنی بعد از خوردنش همه بهم گفتن چرا لاغر شدی.

و من دیگه نخوردم.همینجوری مونده یخچال.

وااااای نه اینو میگی؟ باور میکنی توی یخچاله الان؟ یک ماه خوردم نمیدونم چرا یک کیلو وزن کم کردم. ی ...

منم اوایل پودر و قرص اینا میخوردم...ولش کردم

دارم به صورت خودجوش میخورم همه چی 

وااااای نه اینو میگی؟ باور میکنی توی یخچاله الان؟ یک ماه خوردم نمیدونم چرا یک کیلو وزن کم کردم. ی ...

وا!! من اینو به کلی آدم لاغر معرفی کردم همه چاق شدن حتی اونایی که مریض بودن هم میگفتن با خوردنش مریضیشون خوب شده. شاید یه چیز نادرست قاطیش کردی؟

مینـــا صدام کنین
منم اوایل پودر و قرص اینا میخوردم...ولش کردم دارم به صورت خودجوش میخورم همه چی 

بهترین کارو میکنی.البته اگه سردی میخوری ب همون میزان هم گرمی بخور.

چون زیاد خوردن سردیجات بدن رو اذیت میکنه.

وا!! من اینو به کلی آدم لاغر معرفی کردم همه چاق شدن حتی اونایی که مریض بودن هم میگفتن با خوردنش مریض ...

والا،خدایی ترسیدم دیگه بخورم.گفتم حالا میشم نی،بیا و درستش کن.

ن ببین همه چی قاطیش کردم،همشون میزون.

فقط ب جای نبات گاهی عسل هم میریختم.عسل خودش چاق کنندست.

نمیدونم روی من چرا برعکس ج داد.

ممکنه سازگاری نداشته باشه؟جینسینگ ک میدونی هم لاغرکنندست هم چاق کننده.

ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم.خسته شدم.

چجوری شدی ۵۷🤩

صبحونه یه روز در میون نیمرو بقیه شم خامه عسل واینا 

خودمم اوایل حالت تهوع میگرفتم حتی ولی کنار اومدم دیگه 🙄

بعد صبحانه یه مولتی ویتامین مینرال 

بعد ناهار یه قرص کلسیم 

شبا قرص آهن 

عصرانه هم چیزای مقوی مثل کیک یخچالی شیر موز اینا

درکل وعده های غذاییمو زیاد کردم و به مرور پرحجم تر 

صورتمم پرشده ❤

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2801