2733
2739

تا جاییکه میدونم اگر تا سال دیگه بتونی بگیری نمیخواد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا جاییکه میدونم اگر تا سال دیگه بتونی بگیری نمیخواد

اخه منم اولین بار جایی شنیدم من تا به حالا فقط کفاره روزایی که حامله بودم و بچه شیر میدادم رو دادم که نتونستم تا سال بعد بدم دادم و روزایی قاعدگی رو ندادم

کابرقدیمییبی ام!
2738
کفاره اش رو باید داد و قضاش رو هم باید تا سال دیگه گرفت

آهان ممنون

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اخه منم اولین بار جایی شنیدم من تا به حالا فقط کفاره روزایی که حامله بودم و بچه شیر میدادم رو دادم ک ...

کاش برای اطمینان زنگ بزنی دفتر مرجع تقلید یا قسمت سوالات شرعی حرم امام رضا(ع)

أَيَّامًا مَّعْدُودَاتٍ ۚ فَمَن كَانَ مِنكُم مَّرِيضًا أَوْ عَلَىٰ سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَيَّامٍ أُخَرَ ۚ وَعَلَى الَّذِينَ يُطِيقُونَهُ فِدْيَةٌ طَعَامُ مِسْكِينٍ ۖ فَمَن تَطَوَّعَ خَيْرًا فَهُوَ خَيْرٌ لَّهُ ۚ وَأَن تَصُومُوا خَيْرٌ لَّكُمْ ۖ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ

(روزه در) چند روز معیّن و اندکی است، و کسانی که از شما بیمار یا مسافر باشند (اگر افطار کردند و روزه نگرفتند، به اندازه‌ی آن روزها) چند روز دیگری را روزه می‌دارند، و بر کسانی که توانائی انجام آن را ندارند (همچون پیران ضعیف و بیماران همیشگی و کارگرانی که سالیانه پیوسته به کارهای سختی، مانند استخراج زغال‌سنگ اشتغال دارند، و زندانیان محکوم به اعمال شاقه‌ای که پیوسته به کار سنگین وادار می‌گردند) لازم است کفّاره بدهند، و آن خوراک مسکینی است (از خوراک متوسّطی که به خانواده‌ی خود می‌خورانید و باید در برابر هر روزی یک خوراک متوسّط که بتواند به طور معتدل مسکینی را سیر کند بپردازید) و هر که کار خیر را پذیرا شود (و بر مقدار فدیه بیفزاید، و یا علاوه از روزه‌ی فرض، روزه‌ی سنّت نیز بگیرد) برای او بهتر است. و روزه‌داشتن برای شما خوب است اگر (حقائق و نکات عبادات را) بدانید.

]

سوره بقره آیه 184

تنهايی؟نہ، اللہ بامن است٭*★☆اهل سنتِ ایران هستم

باید تاسال دیگه بگیری چه بیمارباشی یا عادت ماهیانه باشی اگر تا سال بعد شب اول ماه رمضون روزه های قضا رونگرفتی بابت هرکدوم باید کفاره بدی امسال کفاره روزی۲۵۰۰بود زنگ زدم دفتراقای خامنه ای پرسیدم ورفتم دادم

امااگرعمدا روزه بخوری کفاره اش روزی۱۵۰۰۰۰تومن هست

اگه شماره داری بده تا زنگ بزنم 

شماره تلفن 05112020 حرم مطهر امام رضا(ع) برای پاسخگویی به سوالات شرعی و شماره تلفن 05112220 برای پاسخگویی به شبهات دینی شبانه روزی آماده فعالیت هستند.

2706