2737
2734
باید تاسال دیگه بگیری چه بیمارباشی یا عادت ماهیانه باشی اگر تا سال بعد شب اول ماه رمضون روزه های قضا ...

منم همینو میگم چون که عادت ماهیانه دست خودم ادم  اجبار میشه به روزه خوردن 

کابرقدیمییبی ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینو میگم چون که عادت ماهیانه دست خودم ادم  اجبار میشه به روزه خوردن

مشکلی نیست اون عادت ماهیانه میشه عذر وشمااگرتاسال بعد روزه ی قضاش رونگرفتی باید کفاره ی عذری بدی یعنی روزی۲۵۰۰تومن و قضاش روبگیری البته این عدد ۲۵۰۰هرسال تغییرمیکنه

بپرس ازمرجعت مرجع من رهبرهست

2731
@بانوی_بی_نشان    

اگر تا سال آینده توانایی گرفتن روزه رو به هیچ عنوان ندارید بله،کفاره داره.اما قضا نداره.

اگر بیماری بر طرف شد و تا ماه رمضان سال آینده توانایی روزه گرفتن رو داشتید باید قضا کنید و کفاره داره.و اگر نگرفتید باید کفاره تاخیر بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اگر تا سال آینده توانایی گرفتن روزه رو به هیچ عنوان ندارید بله،کفاره داره.اما قضا نداره. اگر بیماری ...

ممنونم عزیزم 

الان من خودم امسال 7 روز خوردم به دلیل عادت ماهیانه و شوهرم به خاطر سر ما خوردگی یک روز خورده الان انا ان شالله تو زمستون میگیریم بازم کفاره واجبه؟؟؟

کابرقدیمییبی ام!
ممنونم عزیزم  الان من خودم امسال 7 روز خوردم به دلیل عادت ماهیانه و شوهرم به خاطر سر ما خوردگی ...

خیر دوست عزیزم.لازم نیست،فقط قضا رو بجا بیارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738