2737
2734
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28894 بازدید | 1569 پست
عزيزم ماركاي محتلف صفر و يكش باهم فرق دارن ها ممكنه به ماركي سايز صفرش مث سايز ١ بقيه ماركها بزرگ ب ...

اره لباس گرم اینارو گذاشتم دیرتر بخرم که بیارن زیاد نمیخرم تا دستم بیاد فعلا تو خونه ای خریدم.مرسی عزیزم

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دو تا سوال اول اینکه پوشک بچه چی بگیرم  بعدم اینکه من هر چی لباس گرفتم یا نیو برن گرفتم ...

من سربچه اولم صفر یک دوسه گرفتم  ولی صفرم براش خیلی گشاد بود ورفتم  سه صفرخریدم براش  پوشک هم   من تایکسال پمپرز بستم بعدش مای بیبی  چون اوایل  مای بی بی ومولفیکس بستم بچم اذیت میشد دیگ براش پمپرز خریدم گرون هس ولی خداییش خوبه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2728

بچه ها الان که بچه های ما پاییز بدنیامیان  لباس بیرون الان برم بخرم براش اخه  الان که لباس بیرون ندارن  براپاییز  بعدش چی بخرم واسه بیرون شوهرم میگه زیاد نخریم تاشش ماه  چون هواسرده  پاییز زمستون که جایی نمیریم وبچه رونمیتونیم ببریم  براهمین موندم  چه لباس گرمی بخرم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
بچه ها الان که بچه های ما پاییز بدنیامیان  لباس بیرون الان برم بخرم براش اخه  الان که لباس ...

یه سویشرت شلوار صفر تا سه ماه بخر چون اولش لای قنداق فرنگی هم میپیچیم جایی ببریم

2738
بچه ها الان که بچه های ما پاییز بدنیامیان  لباس بیرون الان برم بخرم براش اخه  الان که لباس ...

راست ميگه لباس بيرون زياد نخر زير ٣ ماه

برا عيدش بخر كه يه خوني هم زير پوستش اومده باشه قشنگ بشينه به تنش قربونش برم😍 قبلش كه هرچي بپوشوني بايد باز بپيچي لاي پتو و متو ...همشم دراز كش و خوابه فايده نداره😅

منم خودم همينكارو كردم برا عيدش لباس بيرون خريدم نيني من كه عيد٣-٤ ماهشه تازه باز مال شما ٥ ماهش ميشه باز بهتره😍

من حتي كاپشن اينام نخريدم برا اولش.. ايشالله برا سال بعدكه يكسالش بشه ميخرم بعدا😇

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها زير انداز تعويض سايزش و جنسش چجوري بايد باشه؟!

كرمي كه به پاي بچه ميزنن نسوزه چي باشه؟! سودوكرم يا ماستلا؟!

كلا اگر تجربه دارين درباره محصولات بهداشتي نيني برا چندماه اول كمكم كنين مرسي😇❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها زير انداز تعويض سايزش و جنسش چجوري بايد باشه؟! كرمي كه به پاي بچه ميزنن نسوزه چي باشه؟! سودو ...

عزيزم من براي سيسموني دخترم از محصولات موستلا خريده بودم شامپو، كالاندولا و اب پاك كننده صورت و بدن و لوسيون. شامپوش اصلا بهش نساخت پوستشو خشك ميكرد كالاندولا هم زياد راضي نبودم ازش

بعدا همسرم از محصولات كلوران ب ب  آورد براش شامپوش خوب بود پماد سوختگي اريتيل عالي هستش الان هم ازش استفاده مي كنم با كرم مغذي كلد كرمش كه براي نرم و مرطوب شدن پوست هست من از كلوران ب ب خيلي راضي ترم البته  لوسيون موستلا رو خيلي دوست دارم و واقعا راضيم ازش  منو ياد نوزادي دخترم ميندازه بوش  

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2706