2733
2739
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28908 بازدید | 1569 پست
اشتباه کردم فقط صفرو نیو برن گرفتم ...باید دوباره برم     زیادم مدلا قشنگ نیست آخه  ...

چه جالب چه ساعتي خ بهار بودي؟!😃😄😄 منم امروز اونجا بودم اتفاقا خخخخ عصر البته

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه کردم فقط صفرو نیو برن گرفتم ...باید دوباره برم     زیادم مدلا قشنگ نیست آخه  ...

اره نيو بورن من كلا ٤ تا (مجموعا زير دكمه دار و سرهمي) دارم اگه بيشتر بازم بود بعدا ميخرم همينارم براش اوردن من فقط يكدونه سرهمي خريدم خودم😄ماها درشتيم هممون ترسيدم توش جا نشه خخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چه جالب چه ساعتي خ بهار بودي؟!😃😄😄 منم امروز اونجا بودم اتفاقا خخخخ عصر البته

آره ساعت 8/5 اینا تقریبا 

اتفاقا داشتم فک می کردم چه عجب من اومدم یکی اینجا بود   

2742
آره ساعت 8/5 اینا تقریبا  اتفاقا داشتم فک می کردم چه عجب من اومدم یکی اینجا بود    

چه جااالب! از كنار هم رد شديم حتما😃😍✋🏼 دنيا چه كوچيكه خخخخ من با همسرم اومده بودم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

احتمالن   اخی کاش می دیدمت 

منم با شوهرم اومده بودم دنبال تخت کنار مادر بودیم 

فهمیدم چقد بی انصافن این فروشنده های بهار . قبلش رفتم سمت دلاوران تخت کنار مادری که اونجا 1350 بود تو بهار 1900 تا 2200 بود 

احتمالن   اخی کاش می دیدمت  منم با شوهرم اومده بودم دنبال تخت کنار مادر بودیم  فه ...

اي خدا😱😱😱😱 مام قبل بهار دلاوران بوديم!!!!!!!!!! بخداااا😨😨😨😨😨😨😨

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
حالا از دلاوران چیزی گرفتی ؟  من دیگه حال رفتن تا یافت آباد و ندارم

نه بابا مگه تخت و كمد گرفتن به اين راحتيه😣 اونم برا من كه خونم بزرگ نيس بايد هم جمع و جور باشه هم خوشگل🤦🏼‍♀️ سخت گير مياد خيييييلي

من كه يكبار يافت ابادم رفتم فقط رسيدم دوتا پاساژشو ببينم كه مال سيسموني بود...زود خسته ميشم😞

حالا باز فردا/پس فردا بايد برم دوباره

اوفففف....تا سنگين نشدم اين بدو بدوهامو بكنم تموم شه بره😒

امروز شامپو سر و بدن ماستلا و پودر تالك مايع بيبي كوكول خريدم راستي😇

با مايع لباس مالوچسكا فعلا...هنوز لوسيون نخريدم ولي

اون فارلين گفتن نسلش جمع شده ديگه چون تحريميم وارد نميشه قديميام كسي نداره يا داره و تاريخ نداره انقضاش گذشته😔 حيففف............

ولي حالا من بازم ميگردم😏 جايي پيدا كردم خبرتون ميكنم حتما❤️ اصلا يهو ديدي با اين وضعيتي كه منو تو داربم اگه پيدا كردم جايي همون موقع خودتم از در مغازه اومدي تو ...😃🤣🤣🤣🤣🤣✋🏼 بعيد نيس

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

عزیزم از مارک ادمک خرید کن مدل ها و طرح هاش نازن قیمت هاش هم خوبه

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

سلام دوستان امروز رفتم بیرون لباس دیدم خوشم اومد واسه نی نی خریدم ولی زده سایز ۱. بنظرم بزرگ نیستش .

اما واقعا نمیدونم چیکارکنم سایز صفرباید خرید یا یک واقعا تو زمینه لباس گیجم😥

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
سلام دوستان امروز رفتم بیرون لباس دیدم خوشم اومد واسه نی نی خریدم ولی زده سایز ۱. بنظرم بزرگ نیستش . ...

عزيزم ماركاي محتلف صفر و يكش باهم فرق دارن ها

ممكنه به ماركي سايز صفرش مث سايز ١ بقيه ماركها بزرگ باشه

بايد تا يه حدي چشمي نگاه كني و يكمم از خود فروشنده كمك بگيري خودشون ميدونن كدوما قواره هاش بزرگتره از سايزش كدوما كوچيكتر

بعدشم ١ حتما بگير چون اولش درشت باشه ١ بدردش ميخوره اگرم ريز باشه بعدتر بزرگتر بشه ميپوشه درهرحال ١ استفاده ميشه

فقط فصلي ها رو فعلا نخر وگرنه دير دكمه دار نهي مال همه فصلها هست و استفاده ميشه درهرحال

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706