2733
2739

اکثرا همه دارن. سوالت چیه؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

تقریبا همه ی نوزادا رفلاکس دارن.

موقع خواب سرش بالاتر از بدنش باشه.

بعد اگه دکتر ببری صددرصد بهش رانیتیدین میده.

من این دارو رو به بچم ندادم.بهش روزی دو سه ق.چ آب سیب زرد دادم.خداروشکر خوب شد

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تقریبا همه ی نوزادا رفلاکس دارن. موقع خواب سرش بالاتر از بدنش باشه. بعد اگه دکتر ببری صددرصد بهش ر ...

من از شش ماهگی هر روز دارم سیب میدم هبچی نشد😑 سیب زرد و قرمز مگه فرق داره

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
من از شش ماهگی هر روز دارم سیب میدم هبچی نشد😑 سیب زرد و قرمز مگه فرق داره

من از رو دستور طب سنتی که گفته بود سیب زرد باشه ،انجام دادم.

قرار نیست رو همه بچه ها جواب بده.رو دختر من که جواب داد.

چیزهای دیگه ام باید رعایت کرد.یکدفعه زیاد شیر نخوره. خودت چیزهای ترش نخوری که شیرت ترش بشه و باعث رفلاکس نوزاد بشه.

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...
2738
تا چند ماهگی خوب میشه؟

دکتر به من گفت 4ماه.درصورتیکه رعایت کنی.

وگرنه تو بزرگسالی تبدیل به آسم میشه.

2706