2733
2734
عنوان

طلاق با وجود دوتا بچه کوچک

| مشاهده متن کامل بحث + 15077 بازدید | 55 پست
مشکلش اینه که نمیاد

عزیزم من خودم تحت هیچ شرایطی بچمو ول نمیکنم پس اگه طلاق میگیری سرنوشت بچتو نسپر دست مردی رو همچین اخلاق هایی داره فردا بره یه نامادری بیاره اون هم بچه هاتو اذیت کنه ...وقتی بچه داری باید خیلی زیاد فکر کنی هم به بعد طلاق هم موندن با شرایط بد

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم من هیچوقت توزندگی واقعیمم نمیتونم تظاهرکنم🌹🌹

ادمایی مثله شما کمن قدره خودت و بدون الان همه ریاکارن فقط بلدن واسه هم ژست با فرهنگی روشنفکری بیا طبل تو خالی ان به اون بچهه طفله معصومم محبت کن خدا عوضش یجا دیگه بهت میده دلت پاکه 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
هرچقدر بگم هستم بازم کم گفتم،از دستش دارم روانی میشم،تنهایی همه مشکلات و سختی هارو تحمل میکنم تازه ی ...

اگر بهش بگی میخام طلاق بگیرم چی میگه؟ اصلا طلاق میده؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2731
خیلی سخته. مگه مهرت رو کامل بگیری پول درست درمونی باشه مجبور نباشی کار کنی در بست دراختیار بچه ها با ...

ابدا مرد مهریه رو کامل بده بچه هارم بده

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

بنظرم بمون و فقط کارش نداشته باش. بزار هر کاری میخاد بکنه یخدا یروز خودش پشیمون میشه. صبر کنی بهتره تا اینکه 4 ساله با 2 تا بچه طلاق بگیری 

صبررررر

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2740
خب پس چیکار کنم؟بخدا خسته شدم خیلی خسته شدم

بعد طلاق خسته تر میشی یکم به بعدش فکر کن تو نت سرچ کن روش مختلف هر کس قلقی داره خودت بزن به بی خیالی

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

تو که دستت تنگه بچه ها هم کوچیکن خدا رو خوش نمییاد ولشون کنی بری 😔به خاطر اونا زندگی کن 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
ادمایی مثله شما کمن قدره خودت و بدون الان همه ریاکارن فقط بلدن واسه هم ژست با فرهنگی روشنفکری بیا طب ...

مرسی عزیزم بله همون اولم گفتم درحقش مادری میکنم همیشه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین بچه های شما الان خیلی کوچیکن. 

بعدم طبق قانون تا 7 هردو پیش مادر هستن من نمیدونم چرا بعضیا میگن نمیشه مهریه و بچه باهم 

بعدم اینجوری نیست ک همیشه نا مادریا بد باشن یا بچه طلاق نابود شه، من موندم چ ربطی داره بچه رو تو کوچه ببینی دلت بسوزه؟!! یعنی اگه مادر داشت تو کوچه نمیرفت؟ درسته هیچکس مادر نمیشه اما وقتی پدر و مادر باهم خوب نباشن صد در صد بچه ها هم خوشبختی احساس نمیکنن.. پس اینجا باهم بودن یا نبودنشون چ فرقی داره؟؟ شاید در طلاق بچه ها خوشبخت تر بشن. 

من اینارم الکی نمیگم چون 8 ساله مامان بابام جدا شدن و سختی های زیادی کشیدم.... اینو بگم توی دادگاه همه جوره حق با فرزنده و جا ک بخواد میره

و اگه بچه درست بزرگ شه مطمعن باشین ن فرقی با یچه های دیگ نداره، بلکه خیلی قوی تر و با تجربه تر از بقیه هست

موفق باشید

باور کن استارتر اگه دخترم نبود دوری طلاق گرفته بودم من یه روز بچمو برد بیمارستانی شدم شب تا صب تو تب سوختم ساعت سه شب بچمو از شهرستان برگردوند 

اگه واقعا تحملشو داری بدون بچت 

حتی اگه میتونی تصور کنی یکی سر بچت داد بزنه دعواش کنه 

ک هیچ بزار و برو 

ولی هیییچ احدو ناسی نمیتونه مثل خودت ب بچت برسه حداقلش اینه میفهمی کی بچت گرسنشه ک اب میخاد 

گناه بچتو بی مادر نکن 

ب شوهرت محل نده فرض کن اون فقط هم خونته 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706