2737
2734
عنوان

طلاق با وجود دوتا بچه کوچک

| مشاهده متن کامل بحث + 14946 بازدید | 55 پست

اشتباه نکن و زندگیتو بکن!اگه پول داشتی و یه خانواده پولدار که پشتت باشن خوبه،وگرنه با کار کردن از پس خرج بچه ها و کرایه خونه و...بر نمیای و دو روز دیگه بچه هات یه چیز بخوان و نتونی بخری روزی هزاربار ارزو مرگ میکنی!اگرم بیوفتن دست نامادری که اونم از همه بدتر!هیچ کس مادر نمیشه!بشین زندگیتو بکن

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
عزیزم وقتی مادر بچه رو رها کنه خوب دیگه معلومه نامادری چطور رفتار میکنه من کاملا با شما موافقم

مادر باتمام تعهدی که داره پای بچه ای که دنیااورده و ۹ماه شیره ی وجودشو تو رگ هاش ریخته واینمیسه بعدکدوم نامادری تمام جوونیشو فدای بچه یکی دیگه میکنه!!! فقط خیلیابخاطرشوهروزندگیشون مجبورن بچشم تحمل کنن ! 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرفاتونو میفهمم ولی نمیتونم،خودم دارم میشکنم،همش خونمون جنگ و دعواست خیلی کوتاه میام ولی دیگه خسته ش ...

مطمئنی میتونی کارپیداکنی هزینه هاشوخی بردارنیستااااا

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
نه اخلاقای گند،درک نداره،حرفاش و ذهنیتش خیلی عذابم میده،الان دوماهه اومدم خونه بابام اصلا عین خیالش ...

صبر کن عزیزم برید مشاوره،ایشالا درست میشه،بگرد شده یه رفتار خوب پیداکن پیش خودت بگو این خوبیرو داره کوتاه بیا باخدا معامله کن ایشالا عاقل میشه.

حرفاتونو میفهمم ولی نمیتونم،خودم دارم میشکنم،همش خونمون جنگ و دعواست خیلی کوتاه میام ولی دیگه خسته ش ...

انشالله خدا کمکت کنه فقط توروقران نذار بچه هات بیوفتن زیردست کسی ! همین

خدایارت

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738
خب پس چیکار کنم؟بخدا خسته شدم خیلی خسته شدم

صبر،از خدا بخواه صبرت زیاد کنه جنگ ودعوارو بزار کنار باهاش بحث نکن خودت مشغول کن شاد باش سعی کن شاد باشی باشگاه برو ...بزار یکم بگذره ایشالا اوضاع بهتر میشه صد سال اول سخته

مطمئنی میتونی کارپیداکنی هزینه هاشوخی بردارنیستااااا

نه برا همین تو حضانت بچه ها موندم دیگه،اگه کار داشتم و مطمعن بودم صددرصد خودم بچه هارو برمیداشتم

💖 پسرام همه دنیای منن💖
از صداقتت خیلی خوشم اومد 

عزیزدلم من هیچوقت توزندگی واقعیمم نمیتونم تظاهرکنم🌹🌹

2706