1147
1273
عنوان

طلاق با وجود دوتا بچه کوچک

658 بازدید | 48 پست

سلام خیلی ممنونم که اومدین تاپیکم، من با همسرم خیلی مشکل داریم و من دیگه نمیتونم بیشتر از این ادامه بدم، چهار ساله ازدواج کردیم و دیگه واقعا کم آوردم،دو تا پسر دارم یکی دوسالشه یکی هم پنج ماهشه،البته ناخواسته شدن، واقعا موندم چیکار کنم،موندم اگه بچه هارو بردارم کلی عذاب منتظرمه و میترسم از پسش برنیام و اگه برندارم آیندشون چی میشه،لطفا راهنماییم کنین

💖 پسرام همه دنیای منن💖

همسایه ما هم طلاق گرفت مثل شما دو تا پسر داره اونا رو ول کرد اومد خونه باباش الان که پسرا رو تو خیابونم میبینم دلم میسوزه اخه اونا چه گناهی دارن

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279
خیلی سخته. مگه مهرت رو کامل بگیری پول درست درمونی باشه مجبور نباشی کار کنی در بست دراختیار بچه ها با ...

آخه قانون میگه یا بچه ها یا مهریه،موندم کلا چیکار کنم و بمونم خسته شدم از دستش دیگه بریدم

💖 پسرام همه دنیای منن💖

یه چیزی میگمو میرم!!!!! 

بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا مادر

مادرکه نداشته باشی هرکی رد شد دوجفت توسرت میزنه هرطوردلشون خواست رفتارمیکنن

ببین استارتر پس فردا شوهرت زن میگیره باورکن اون زن اگرفرشته هم باشه باز نمیتونه اونشکلی که باید برا پسرات مادری کنه واصلاجای تو پرنمیشه

من خودم یه نامادری ام!!! پسره همسرم۴سالشه ومن تمام حق های مادریو درقبالش بجامیارم ولی واقعیت اینه که از ته دلم دوستش ندارم! همه احساسی که بهش دارم ترحمه و دلسوزی اونم از سر اجبار

شایدبریزین سرم یامنو سنگدل خطاب کنین ولی نه سنگدلم نه بی احساس فقط هیشکی مادرخود ادم نمیشه! تمام

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم
1323
مشکل همسرت چیه خیانت؟

نه اخلاقای گند،درک نداره،حرفاش و ذهنیتش خیلی عذابم میده،الان دوماهه اومدم خونه بابام اصلا عین خیالش نیست البته قهر نکردما اینطوری اومدیم ولی نمیاد دنبالم و کلی اخلاقای مزخرف دیگه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
یه چیزی میگمو میرم!!!!!  بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا ما ...

عزیزم وقتی مادر بچه رو رها کنه خوب دیگه معلومه نامادری چطور رفتار میکنه من کاملا با شما موافقم

آخه قانون میگه یا بچه ها یا مهریه،موندم کلا چیکار کنم و بمونم خسته شدم از دستش دیگه بریدم

مشکلتون چیه

اعتیادخیانت اگرنه نمیشه زوج درمانی و... برید بچهاهم مادرمیخوان هم پدر

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
یه چیزی میگمو میرم!!!!!  بچه بی مادر خیلی بی حرمت میشه! اگربابا بالاسرش نباشه خیلی بهتره تا ما ...

حرفاتونو میفهمم ولی نمیتونم،خودم دارم میشکنم،همش خونمون جنگ و دعواست خیلی کوتاه میام ولی دیگه خسته شدم از دستش،بچه ای که مادرش افسرده باشه چطوری میخواد بزرگ شه، خیلی خسته شدم، نمیتونم ادامه بدم باهاش بچه هارو بردارم نمیتونم به هردوشون برسم چون مجبورم بیرون کار کنم تا بتونم ار پسشون برمیدارم اونم تو این اوضاع جامعه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
1226

اشتباه نکن و زندگیتو بکن!اگه پول داشتی و یه خانواده پولدار که پشتت باشن خوبه،وگرنه با کار کردن از پس خرج بچه ها و کرایه خونه و...بر نمیای و دو روز دیگه بچه هات یه چیز بخوان و نتونی بخری روزی هزاربار ارزو مرگ میکنی!اگرم بیوفتن دست نامادری که اونم از همه بدتر!هیچ کس مادر نمیشه!بشین زندگیتو بکن

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین
عزیزم وقتی مادر بچه رو رها کنه خوب دیگه معلومه نامادری چطور رفتار میکنه من کاملا با شما موافقم

مادر باتمام تعهدی که داره پای بچه ای که دنیااورده و ۹ماه شیره ی وجودشو تو رگ هاش ریخته واینمیسه بعدکدوم نامادری تمام جوونیشو فدای بچه یکی دیگه میکنه!!! فقط خیلیابخاطرشوهروزندگیشون مجبورن بچشم تحمل کنن ! 

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم
درود بر شما🙌

عزیزی❤❤

1290