2733
2734
عنوان

امروز شوهرم رفت حموم.گوشی شو چک کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله نصیب شمام بشه

عزیزم حرفتون خیلی بده اون دوستمون منظورش به شما نیست منظورش زندگی که با خیانت شروع میشه ...

و این که حتما پیگیر باش شوهرت با دوستش رابطشو کم کنه معمولا ادامه پیدا کنه دهن شوهرتم مزه میده جدای از خیانت واقعا کثیف کاری هست کلی مریضی ار طریق اینجور روابط منتقل میشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

مردی که بخواد کاری کنه یجوری میتونه انجام بده ک توهم نفهمی و تهش یجور قانعت کنه ک بگی ببخشید

تو فقط خوب باش و تو زندگیت کم نذار اصلا دنبال این چیزا نرو چون هیچ مردی صد در صد خوب ک نیست تهش یه شیطنتایی میکنن،آخر سر اگ واقعا دیدی داره جدی میشه و داره ب زندگیت لطمه میزنه اونموقع دست ب کار شوحواست باشه ک شکست نخوری،،،بذار تو اونی باشی ک زندگیو تو دستش میچرخونه

2740

منم آدم خیلی صادقیم و از دروغ بدم میاد ولی اگه لازم بشه در این حد رو میگم. جیز خاصی نیس. پیشنهاد من اینه که خودت پایه ی شوهرت باش منعش نکن که با فلانی بگرد و با فلانی نگرد. خودتم علاقه نشون بده و باغ و پارتی و هرجارفتن برو و حالشو ببر .مگه با دور کردن شوهرت از دوستش میتونی جلوی تاثیر دوستش رو بگیری؟ شوهرت که بچه نیست ذات آدم اگه درست باشه این جوری خراب نمیشه

ببین الان دیگه عقد کردی نمیتونی عجولانه تصمیم بگیری

از طرفی هم بدترین کار اینه که راحت بگذری.

منم تو عقد به یه چیزهایی شک کردم.با یه روانشناس مشورت کردم.ته و توی همه چیز رو درآوردم بعدم باگرفتن حق طلاق و شرط مشاور رفتن بخشیدمش

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
عزیزم حرفتون خیلی بده اون دوستمون منظورش به شما نیست منظورش زندگی که با خیانت شروع میشه ... و این ک ...

حرف اینم بده با این لحن میگه تف تو رندگیت!!! به شوهرم گفتم این دوستتو ول کن ولی انگار لحنم جدی و قاطع نبوده

قهر کنم?چکار کنم?

قهر کن ولی جوری ک باز نگه رفیقم کات شدیم ولی باز ببینی باهاش در ارتباطه ب خود دوستشان بگو از زندگیمون گمشو وگرنه مجبورم ب زنت همچی بگم

تکیه گاهت خدا باشد و بس ... او فقط "واقعیست"⭐

یکم خودتو کنترل کن ک بدونی چجوری ب خورد کنی.. واینکه بطور قاطع بگو یا من یا دوستت.. فردا دوست دختره دوست شوهرت دختر خالش یا دوستشو میاره واسه شوهرت.. بخدا قسم.. به چشمم دیدم این قضایارو.. قهر کن و بگو یا من یا اونا. گربه رو دم حجله بک‌ش