2737
2734
عنوان

امروز شوهرم رفت حموم.گوشی شو چک کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 64 پست
به نظرتون به شوهرم بگم بریم پیش مشاور?همون مشاوری که قبل ازدواجمون رفتیم...چون واقعا مساله مهمیه

بنظرم آره برو ،شخص سومی اگه باشه ک اشتباهاتتون رو بگه و راه و چاه نشونتون بده خیلی میتونه ماثر باشه به شرطی که خودشم بخواد اگه نخواد چیزی تغییر نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزیزم این دفعه جدی حرف می نم

میدونی چرا مردا شیر شدن وزنا تو سری خور چون از صدای بلندشون از دست بزنشون ترسیدن ااونقدر جلوشون قد علم نکردن سفت واینستادن با هر سیلیشون با هر غلط کردی هر کاری دلم میخواد میکنمشون سرشونو  خم کردن تن دادن به زندگی با مرد کثیفی که هر گهی میخوره....ما زنا اول باید محکم وایسادن رو یاد بگیریم همش میگیم طلاق چیز بدیه پشتوانه ندارم کمکی ندارم باید بمونم وبسوزم .یه زن هم میتونه مثل یه مرد سرشو بالا بگیره وکار کنه وزندگی بسازه فقط باید خودمون رو باور کنیم وسلام

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
متاسفانه این ازدواج دوممه...خدا کمکم کنه فقط.... 

ان شاالله اینبار به اونجاها نمیکشه فقط اگه خودت همت کنی ....فقط کم نیاری تو رو خدا دو دستی شوهرتو تقدیم هرزه ها نکن....خدا لعنت کنه زنهایی که میان تو زندگی مردهای متاهل خدا ازشون نگذره کثافتها...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........