2726

سلام. از خانمای متاهل راهنمایی میخام.چکار کنم? من 17 روزه عقد کردم...شوهرم خیلی خوبه .همیشه م میگفت از دروغ بدم میاد ولی امروز فهمیدم بهم دروغ گفته...

شوهرم یه دوستی داره که متاهل و بچه داره اما دوس دختر هم داره...دختره ظاهرا عشق زمان مجردیشه... اوایل اشناییمون به شوهرم گفتم این پسره رو بندازش دور... خوشم نمیاد ازش.گفت چشم قول میدم تو جگعی که دختر باشه باهاش نرم و... تا اینکه امروز... 

بقیشو باید حدس بزنید

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

هنوز زوده برا تجسس بذار مهرعقد خشک بشه😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیشب اسمساشو چک کردم دیدم همین دوستش اس زده من و آزیتا باغیم..من نمیتونم بگیرمت زنگ بزن ب گوشی ازیتا. )دوست شوهرم میلیاردره.) و مشروبخورم هست... 

همون شب شوهرم گفت من تو جلسه کاری هستم و تا 2 نصفه شب زنگ نزد... فهمیدم رفته باغ...دختره هم بوده

ترسیدم فکر کردم خودش با زن متاهل دوسته 

نه بابا دوست شوهرش که متاهل هستش دوست دختر هم داره...شوهر اسی فعلا پاکه تا بقیشو بزاره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

میشد همشو پست اول بگی. 

تاپیکو ترک میکنم. 

فقط یه چیزی. زندگی باید با اغتماد ساخته بشه. شما هنوز 17روز اول رفتین سراغ چک کردن گوشی... 

حتما یه تغییری بدین به خودتون

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

تجسس نکنین بابا 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

امروز تا رفت حموم تلگر ...مشو چکیدم دیدم دقیقا دو هفته پیش هم با همین دکستش و دختره و ی دوست دیگشون رفتن بیرون شهر....عکس هم گرفته بودن... البته تو عکسا هیچ دختر دیگه ای نبود... به روش اوردم گفت به خدا یه هویی شد و.... ولی پریشب من باغ نرفتم!!!!!!

2706