2733
2739

حد و حدودش به عقاید آدما و گروه فرهنگیشون بستگی داره. من مرز خاصی براش قايل نیستم. اگه دختر و پسر با رضایت کامل هرکاری رو انجام دادن به خودشون مربوطه.  

ولی به دخترا توصیه میکنم که :

-اولا به خاطر جلب رضایت پسری تن به کاری ندن که خودشون مایل نیستن. چون بعدا ممکنه احساس کنن ازشون سو استفاده شده. 

-ثانیا کاری رو هم انجام ندن به این امید که رابطشون حتما به ازدواج میرسه. چون کسی از فردا خبر نداره. فقط کاری رو انجام بدن که اگه رابطشون به ازدواج نرسید احساس گناه نکنن.

-ثالثا عقاید و گروه فرهنگی دوست پسرشون هم مشابه خودشون باشه و به صرف اینکه حدی از رابطه رو باهم داشتن، ارزششون پیش پسره پایین نیاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن هر کسی یه نظری داره گفتم دلیل نداره به کسی تحمیل کنه گفتم اصل کار گناهه چرا قبول کن از هر ۱۰تا ...

روانشناسا میگن وقتی وارد رابطه با یک آقا میشین به مدت شش ماه اصلا تحت هیچ شرایطی وارد روابط نزدیک نشید چون این تایم زمان خوبیه برای شناخت هدف یک آقا و اینکه چون خانوم‌ها احساسین اگر وارد رابطه نزدیکی بشن وابسته میشن و بلعکس آقایون حس بدی به اون خانوم پیدا میکنه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
:))) we're going to hell for this. 

😂😂😂

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2731
گلم الهی که همیشه خوش باشی منم شوهرمو دوست دارم خداروشکر بالاخره تو همه زندگیا بلاخره مشکل هست ولی ا ...

به نظرم اگر از همون اول مخاطبتون استارتر بود و همدیگرو ریپلای نمی کردین و در مورد زندگی هم کنجکاوی نمیکردین دلخوری و سوتفاهم پیش نمی اومد

شما الان از دوستیتون نتیجه جالبی نگرفتید و ذهنتون منفی ایشون نتیجه خوبی گرفتن و نگاهشون مثبت رو نظر همدیگه هم نمی تونید اثر بذارید پس بهتره کاری به کار هم نداشته باشید

شبت خوش عزیزم

پس به تو هم ربطی نداشت من چی هستم که از اول اظهار نظر کردی :)) وای خدا خیلی جالبی یه چیزی می گی بعد ...

عزیز دلم امضا منو بخون و عمل کن😁😁😁

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
عزیز دلم پس به نظرت اصل ازدواج برا چیه؟

اصل ازدواج از دید من قطعا برای ارضا نیازهای جنسی نیست 

ازدواج از نظر من فراتر از این واژه هاست 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2740
پس به تو هم ربطی نداشت من چی هستم که از اول اظهار نظر کردی :)) وای خدا خیلی جالبی یه چیزی می گی بعد ...

تو چیش موندم من برا شما نظر ندادم اصل حرف منو برو بخون ببین گفتم من بهش میگم  کاری بکن که پس فردا نزنه تو سر کچلت، شما قبلش گفته بودی متاهلی پس به نظر شما من با کی بودم با استارتر

آدم خوبه تو یه همچین سایتایی که میاد جنبه داشته باشه بدونه به قول خودش فرهنگا متفاوته یهویی یکی یه چیزیو رو شوخی نیگه آنی جو گیر نشه بخواد من من کنه و ادعا کنه تو زندگی خوتون نیم منم نیستین اینجا برا کسی شاخ نشید چون شاخ شکن زیاد داریم

تو چیش موندم من برا شما نظر ندادم اصل حرف منو برو بخون ببین گفتم من بهش میگم  کاری بکن که پس فر ...

تو در جواب من نوشتی!!! من بیکار نیستم کل پستای یه تاپیک رو بخونم ببینم کی به کی چی گفته! حرفتو با من شروع کردی توهینت هم اخر همون پستت بوده که حرفت با منه

اصلا مساله من اینا نیست، اون تهمت  هایی هست که لیست کردی و به من نسبت دادی . که گفتم ثابت کن و از زیرش در رفتی. که گفتم عذرخواهی کن بابت تهمت و نکردی. منم به شدت بیزارم از آدمایی که حرف تو دهن بقیه می ذارن و حق به جانب می ایستن کنار نگاه می کنن و با پر رویی هم جوابای بی ادبانه می دن! پس کاربریت رو دادم نی نی یار. از این جا به بعدش با من نیس. خوب بخوابی

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
اصل ازدواج از دید من قطعا برای ارضا نیازهای جنسی نیست  ازدواج از نظر من فراتر از این واژه هاست ...

نظرتون محترمه ولی تو جامعه ما درک خیلی از مردم تا این حد نیست 

سلام دکتر جان😘

سلام عشقم😘😘

آدم خوبه تو یه همچین سایتایی که میاد جنبه داشته باشه بدونه به قول خودش فرهنگا متفاوته یهویی یکی یه چ ...

بابا تو خوبی :)) دو ساعته گیر داده به ما حالا هم زیر بار اشتباهش نمیره باز می گی شاخین و منم منم می کنین!!!!! باز بهت می گم پیدا کن ببین کجا منم منم کردم بیا نشونم بدم :)) نمی تونی که

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2706