2733
2739
عقده مغذرت خواهی دری مثل اینکه برو خدا شِفات بده

توام به شدت زور می زنی به نظر بیاد کم نمیاری :)) خوب بخوابی عزیزم . این یکی هم به لیست توهینات اضافه شد

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا تو خوبی :)) دو ساعته گیر داده به ما حالا هم زیر بار اشتباهش نمیره باز می گی شاخین و منم م ...

عزیزم اینجا قانونش همینه فحش میدن توهین میکنن تهمتشونم میزنن بعدی بگی بالا چشمت ابروئه میزنن صحرا کربلا به نظرم بیشتر از این وقت نذار ان کس که نداند که نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند بیخود وقت و انرژیتو صرف هر جاو هر کسی نکن دختر جان

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
عقده مغذرت خواهی داری مثل اینکه برو خدا شِفات بده

فیلی یکی از کاربرای خیلی مودب و خوب سایته در موردش اشتباه میکنید تا بحال ندیدم با کسی دعوا کنه قطعا حرفی زدین که ناراحتش کرده 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2728
 بابا تو خوبی :)) دو ساعته گیر داده به ما حالا هم زیر بار اشتباهش نمیره باز می گی شاخین و منم م ...

نباید حتما منم منم کنی همین که نوشتی مردای اطرافت یعنی تو و مردای اطرافت خیلی خوب هستین برو خداوکیلی من حوصله بحث ندارم یه کم جنبه پیدا کن

نباید حتما منم منم کنی همین که نوشتی مردای اطرافت یعنی تو و مردای اطرافت خیلی خوب هستین برو خداوکیلی ...

این اذیتت کرد؟ واقعیته. ربطی هم به منم منم نداره. بحث تفاوت محیطه. من تو محیطی بودم که تحصیل کرده توش زیاد بوده. ممکنه یکی دیگه تو محیطی باشه که بازاری زیاده. خلافکار زیاده. پولدار زیاده. مذهبی زیاده. مردسالار زیاده. این کجاش منم منمه؟؟؟ من که چند بار بهت گفتم شب به خیر، خودت نمی ری و هی جواب می دی. منم اتفاقا چون جنبه م بالاس، از کوره در نمی رم و با آرامش جوابتو می دم بلکه متوجه اشتباهت بشی و این طرز برخوردت رو کنار بذاری. که بی فایده س. الانم می دونم خسته ای، بازم بهت می گم شبت به خیر

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
فیلی یکی از کاربرای خیلی مودب و خوب سایته در موردش اشتباه میکنید تا بحال ندیدم با کسی دعوا کنه قطعا ...

من توهینی به شخصش نکردم من منظورم استارتر بود این خانم نسنجیده اومده میگه تو توهین کردی میگم تو سایت نظرا و عقاید و فرهنگا متفاوته اول باید از من میپرسید چرا این حرفو زدم بعد بگه شاید شما مردای اطرافتون اینطور بودن تجربتونو از روی اونا دارید میگید متنی که نوشته دقیقش اون بالا هست بخونید

من توهینی به شخصش نکردم من منظورم استارتر بود این خانم نسنجیده اومده میگه تو توهین کردی میگم تو سایت ...

این جوابت قبلا نوشتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2845214/حدو-مرز-ارتباط-با-دوست-پسر?postId=92775842

2738
این اذیتت کرد؟ واقعیته. ربطی هم به منم منم نداره. بحث تفاوت محیطه. من تو محیطی بودم که تحصیل کرده تو ...

عزیزم من اشتباه نکردم من خودم تحصیل کردم اطرافمم تحصیل کرده داریم بازاری داریم نمیشی گفت چون یکی تو محیط خیلی عالی بوده هیچ کاری نمیکنه به نظرت کسی که تو یه محیط مثل شما باشه طرفشم تو همین محیط بوده باشه خام کسی میشه که بخواد از حد یه بوس یا بغل بگذره پس من اگه تجربه خودمو گفتم دلیلی نداشت شما بخوای محیط زندگی منو با خودت مقایسه کنی

عزیزم من اشتباه نکردم من خودم تحصیل کردم اطرافمم تحصیل کرده داریم بازاری داریم نمیشی گفت چون یکی تو ...

من مقایسه کردم؟؟؟؟ من گفتم محیطمون متفاوته تفاوت نظرمون هم واسه همینه. روی حرفم هم هستم

بعدم مگه اصلا من از تجربه شما پرسیدم؟؟؟؟ شما از اول تاپیک راه افتادی دنبال من هی ریپلایم کردی. منم هی گفتم بحث نکنیم نظرمون متفاوته. ول نکردی

من مقایسه کردم؟؟؟؟ من گفتم محیطمون متفاوته تفاوت نظرمون هم واسه همینه. روی حرفم هم هستم

منم اینو قبول دارم .ولی گفتم این حرفت خودش یه توهینه به طرف مقابلت یعنی من از تو بالاترم.منم گفتم هرکسی هستی برا خودتیو تو خونتون اینجا مجازیه 

منم اینو قبول دارم .ولی گفتم این حرفت خودش یه توهینه به طرف مقابلت یعنی من از تو بالاترم.منم گفتم هر ...

اصلا هم به این معنی نیس که من از تو بالاترم

اتفاقا محض اطلاع شما، من جزو اقشار خیلی کم درآمدم و تو محله های خیلی معمولی زندگی کردم

این باعث می شه هر کی از من پولدارتره از من بالاتر باشه؟؟ به هیچ وجه

هزار بار گفتم، من براساس تجربیات و مشاهدات خودم گفتم

من از اول گفتم بستگی به پسرش داره

هر جایی هم پسر ببخشید بکن در رو داره، هم پسر معقول و مودب

خدا رو شکر پسرای دور و بر من اخلاق مدار بودن

این میشه اینکه من از شما بالاترم؟؟؟؟

اصلا هم به این معنی نیس که من از تو بالاترم اتفاقا محض اطلاع شما، من جزو اقشار خیلی کم درآمدم و تو ...

من از اولش فک کردم اصلا مجردی اگه ریپلای کردم جوابتو دادم فقط خواستم خواهرانه منظورمو بهت برسونم که یه وقت خام کسی نشی تجربمو برات گفتم که بدونی ما که مال قدیمیم این طوره وای به حال حالا یی ها پس خودتو درست کن متاهلم هستی نباید تا یکی یه شوخی کرد زود بخوای اونطوری برخورد کنی به نظر من بچه های کم درآمد فهم و شعورشون از بچه های پر درآمد بیشتره.نظرت محترم بود ولی وقتی که ادعایی توش نبود من شوخی کردم میخواستی شوخی کنی برخورد تند بکنی فک کنی مال یه جایی هستی

من از اولش فک کردم اصلا مجردی اگه ریپلای کردم جوابتو دادم فقط خواستم خواهرانه منظورمو بهت برسونم که ...

این یعنی چی؟؟؟

نظرت محترم بود ولی وقتی که ادعایی توش نبود من شوخی کردم میخواستی شوخی کنی برخورد تند بکنی فک کنی مال یه جایی هستی

هییچ ادعایی توی حرف من نبود. تو معلوم نیست موضع گیریت چی بوده که با برداشت خاص خودت خوندی!

و من هنوزم نمی بخشمت واسه تهمت هایی که به من زدی و حرفایی که به من نسبت دادی

دیگه هم حرفی باهات ندارم

امیدوارم در آینده انقد زشت صحبت نکنی با دیگران

شبت به خیر

2706