2737
2739
من‌مشکلی ندارم با بوس و بغل شخصن ولی خب بستگی‌ به اعتقادات شخصیت داره خیانت هم‌ نیست به نظرم به دو ...

آخه با یه بوسو بغل که کار حل نمیشه آروم آروم شهوت دوتا میزنه بالا به جای دیگه میرسن نه خواهر من همون بوسم اگه پا دادی دیگه فکر ازدواج باهاشو از سرت بیرون کن چون فکرش نسبت بهت عوض میشه اگه هم ۲۰درصد بگیم بیاد خواستگاریت بالاخره یه وقتی ذهنش درگیر میشه که این با من بود پس به بقیه هم پا میده محکم بگو نه فقط تلفنی و یه دیدار ساده

بوس وبغل  اینا خیانت نیست به همسر اینده اگه یک درصد منجر به ازدواج نشه

یکی از دخترا که ۱۶ سالگی دوست پسر داشته تو ۱۷ سالگی هم که با فامیلشون ازدواج میکنه همش به دوستاش میگه دوست پسر نگیرید بعدها جلوی شوهرتون عذاب وجدان میگیرید بخودتون حس بدی پیدا میکنید بازم من میگم ادم با ادم فرق میکنه 

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخ  والا دوس پسر ک‌نداشتم با ی بنده خدایی مجازی اشنا شدم .‌بعد ی مدت چند رسمی .‌تقاضای ...

خخخخخ حالا بزار ببینیش اصلا میپسندیش بعد به سنتی بودن و نبودنش فکر کن

2728
آخه با یه بوسو بغل که کار حل نمیشه آروم آروم شهوت دوتا میزنه بالا به جای دیگه میرسن نه خواهر من همون ...

من اینطوری فکر نمیکنم چون به نظرم مردها هم انسانن و حیوان نیستن که فقط شهوت براشون مهم باشه

و مردی که اینطوری باشه همون بهتر که بشناسیش و باهاش اصلن ازدواج نکنی چون بعد ازدواج هم دیدش بهش جسمانیه نه عاطفی

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
قبول کن جامعه الان همینه.

قبول ندارم چه اصراری داری قبول کنم؟ خودمم تو‌ جامعه بودم و دیدم که میگم

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2740
ازدواج کردی؟

بله

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
خخخخخ حالا بزار ببینیش اصلا میپسندیش بعد به سنتی بودن و نبودنش فکر کن

عه این قضیه برای ۴ ساله پیشه هاااا 

دیدمش اتفاقا اونم اولین بار روز خواستگاری . نپسندیدمش🤣🤣🤣🤣🤣

ولی مامانم گفت وقت واسه نه گفتن زیاده . یکم برید بیایین دو سه جلسه ببین ب دلت میشینه یا نه 

الانم ک دیگه بیخ ریش خودمه 😊😊😊😊

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
اگه یک درصد شوهرت نشه احساس خیانت وگناه نیست به همسرت ایندت

نه گناه نیست ، چقدر می پرسی ، وقتی تعهد نداری ب کسی گناه نیست ، فقط با ی نفری نه چن نفر !
وقتی گماه میشه ک ب خاطر اون شخص این کارای حتی جنسی رو انجام بدی باید اول خودت و در نظر بگیری و چیزایی ک میخوای ، اگه بعدا پشیمون میشی کاری نکن اما اگه دوسش داری و خودتم میخوای همه چی و در نظر بگیر حتی با هم نموندن رو

قبول‌ ندارم

از خواب غفلت بیدار شوووو بیدار شوووو مردیکه هیچ تعهدی بهت نداره از هفتاد دولت راحته تورو برا اندامتو قیافتو عشوه هات میخواد والااا شوهره که کلی پات امضا داده چیه که چه برسه به دوست پسر جاخالی زن 

خوابت کردن حسابی 

بیدار شو عزیزم

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2706