2737
2739

آی یو آی که چیزی نیس

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثل تو از تصمیم دکتر ناراحت شدم

ولی الان خداروشکر میکنم که آی یو آی رو انجام دادم و خدا بهم لطف کرد و الان بچم کنارم خوابه

انجام بده حتما و وقتت رو الکی هدر نده.

وای استارتررررر دکتر منم همینو گفته بوددددد..گفته بود چون تنبلی شدیدی بهتره بعد یه دوره امپول بری ای یو ای..ولی من با همون یه دوره باردار شدددددم 😍😍😍

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2740
منم مثل تو از تصمیم دکتر ناراحت شدم ولی الان خداروشکر میکنم که آی یو آی رو انجام دادم و خدا بهم لطف ...

با بار اول؟ میترسم مثل خیلیا دیگه ک چند بار انجام دادم نگیره. هزینش چقدر شد؟

چرا مثل بقیه بدون هیچ دارویی باردار نشدم 😟 همش قرص و امپول😭

من چی بگم پس . دوبار آی یو آی کردم یه بارش سقط شد یه بارم منفی شد 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
😟 شانس منه

درکت میکنم ولی اینجوری نگو، شرایطت از خیلیا تو همین سایت بهتره، خدارو شکر کن همیشه زودتر جواب میگیری انشالله

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
وای استارتررررر دکتر منم همینو گفته بوددددد..گفته بود چون تنبلی شدیدی بهتره بعد یه دوره امپول بری ای ...

واسه من نزدیک ۲ساله همش هرماه دکترم😟 شنبه سونو دارم امپول hmg زدم اگه نشه باید برم😞

2706