2737
2734
عنوان

دوساعت پیش شوهرم بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 74 پست
آره بخداااا من چهار روزه بینیم رو عمل کردم الانم گچ داره یه ساعت پیش توی خواب با آرنج کوبید تو بینیم ...

واااای بینیت طوریش نشد؟ یه سر برو دکتر امروز کج نشه 

خدایا از اینکه همیشه پیشم هستی و هوامو داری شکر 😗😗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آره بخداااا من چهار روزه بینیم رو عمل کردم الانم گچ داره یه ساعت پیش توی خواب با آرنج کوبید تو بینیم ...

باورت میشه من ده ساله تی وی ندیدم. چون همش در اختیار شوهرم بوده هر برنامه ای که اون دلش خواست دیگه عادت کردم خونه. هم نباشه اصلا تی وی نمیبینم

2738

ماهایی که باباهامون مرد واقعی بودن چقدر سخته با ی مرد این مدلی تا آخر عمر زندگی کنیم

نمیدونم چه مرضی دارش الانم نماز خوند باز داره فیلم میبینه

فردا شب زودتر یه قرص خواب بنداز تو شربتی چیزی بده نوش جان کنه از ‌ساعت۸-۹بگیره بخوابه توام راحت برو دراز بکش جلو کولر تا خوده صب  

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
 هم بخاری برقیه هم پنکه دست دوم خریدم ۱۰۰ تومن

عزیزم پنکه داریم تو انباریه . اما آخه اتاقمون خیلی کوچولوه بخاطر کمدها فضای خواب خیلی کمه. حرصم از شوهرم میگیره چرا این کارا رو میکنه هم من هم بچم مشکل تنفسی داریم دکتر گفته تو محیط بسته نخوابید 

مگه شوهرت سرکار نمیره ؟؟ 

آره میره اما وقتی خونس هر چی دوست داره میبینه وقتی هم نیست پسرم هر چی دوست داره میبینه من کلا آدم نیستم اصلا هم فیلمو سریالا رو نمی شناسم که یه وقت هوس کنم تی وی روشن کنم

2706