2737
2734
عنوان

دوساعت پیش شوهرم بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا چند سال این کارو کنم؟

شوخی کردم اونو 

هرشب تا این موقع بیداره؟ مگه سرکار نمیره اخه شبا دوغ و ماست زیاد بخوردش بده بیدار نمونه انقد

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
آره میره اما وقتی خونس هر چی دوست داره میبینه وقتی هم نیست پسرم هر چی دوست داره میبینه من کلا آدم نی ...

من این مدلی دیدم ولی در زن و شوهرهای قدیمی تر مثلا بابا منم نسبت به تی وی تماشا کردن مامانم حساسه و بیشتر خودش میبینه یا گاهی اجازه بده که مامانمم فیلم مورد علاقه ش و ببینه که اونم بعضی وقتا بابام غر و میزنه ولی تو زن و شوهرای امروزی و جوون تر کمتر دیدم 

2728
من این مدلی دیدم ولی در زن و شوهرهای قدیمی تر مثلا بابا منم نسبت به تی وی تماشا کردن مامانم حساسه و ...

نمیدونم چرا سرانجام زندگی مون این طوری شد حس میکنم خوب مدیریت نکردم. قیافه حق به جانبی ندارم خیلی تا حالا بحث باهاش کردم ولی اون نیش خند میزنه کلا از من حساب نمیبره

چقدر شبیه دوستمی 

اون چهارده سال تحمل کرد و کم آورده 

با دو تا بچه داره جدا میشه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
مینی پنکه برای خودت بخر من دست دو خریدم ۱۰۰ تومن هم بخاریه هم پنکه عالیه 

سلام عکسشو میزاری؟

چ مارکئ؟ چطور از سلامتیش مطمن شدید؟

ازین کوتاهاس؟ کجامیزاریدش؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام عکسشو میزاری؟ چ مارکئ؟ چطور از سلامتیش مطمن شدید؟ ازین کوتاهاس؟ کجامیزاریدش؟

در حد کیف زنانه هست . از بالا هوا میکشه از جلو باد سرد یا گرم میده

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
نمیدونم چرا سرانجام زندگی مون این طوری شد حس میکنم خوب مدیریت نکردم. قیافه حق به جانبی ندارم خیلی تا ...

سلام ازمشاور کمک بگیر خودت

اره منم حس میکنم شوهرم اصن حساب نمیبره ازم و این خیلی لجمو درمیاره

دقیق میدونم چی میگی

منم همش تو گوشیم بیشتر روز، بقول شما دیگه تیوی زده شدم و خودمم نمیبینم!

بزنامه هایی ازتیوی ک میاره ببینه من خوشم نمیاد، برنامه موردعلاقه خودشو میاره و ب منم میگه تواز صب خونه بودی، دوساعت حالاما میخایم یه چیز ببینیم.... منم خیلی تنهام اغلب میام تو گوشیم و میرم یه اتاق دیگه.....

هعی هعععی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من او هستم و دقیقا اینطورم دارم مریض میشم ارزوم خواب شبه

منم همینطور ... حتی اگر تو طول روز نخوابم ، از خستگی شب مثلا ساعت ۱۲ خوابم ببره ، ساعت ۲ نصف شب ، کاملا سرحال از خواب می پرم و خیلی کلافه هستم ...

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
آخی چقد مثل منی    

خدا کمکمون کنه

دعاها و ذکرها و سوره های افزایش محبت بین زوج، عزیز شدن، محبوب شدن  رو سرچ کن انجام بده ان شاالله بهترخواهد شد

2706